بیاتومگ – اولین تریلر و پوستر برای فیلم Boy Erased (پسر پاک شد) منتشر شده است. این فیلم، اقتباسی سینمایی به کارگردانی جوئل اجرتون و بر اساس شرح‎حالی به همین نام نوشته گاراد کانلی است. در زیر می‎توانید علاوه بر دانلود تریلر با دو کیفیت متفاوت، پوستر فیلم را نیز مشاهده کنید.

در فیلم پسر پاک شد، لوکاس هجز نقش گاراد کانلی را به تصویر می‎کشد که در سن نوزده سالگی، همجنس‎گرا بودن خود را برای پدرش که یک پیشوای روحانی در فرقه مسیحیت باپتیست است، به نام مارشال با بازی راسل کرو و مادرش به نام ننسی با بازی نیکول کیدمن آشکار می‎کند. در ادامه، گاراد تحت فشار قرار می‎گیرد تا در یک برنامه درمانی تغییر و دگرش شرکت کند که توسط فردی به نام ویکتور سایکس با بازی جوئل اجرتون اداره می‎شود.

به دنبال فیلم دراماتیک و هیجان‎انگیز The Gift (هدیه) در سال ۲۰۱۵ که مورد ستایش منتقدان نیز واقع شد، فیلم پسر پاک شد، دومین فیلمی است که جوئل اجرتون کارگردانی آن را در دست دارد. پس از سال ۲۰۱۵، اجرتون فعالیت خود در پشت دوربین را بیشتر کرده و در نوشتن فیلمنامه فیلم جنایی و درام The Rover (ولگرد) و فیلم وسترن Jane Got a Gun (جین اسلحه دارد) نقش داشته است. حال او با این فیلم قصد دارد تا قدمی بزرگ بردارد و شانس خود برای اسکار را امتحان کند.

دیگر بازیگران فیلم نیز شامل مدلین کلاین در نقش دوست‎دختر گاراد و تئودور پلرین در نقش پسری به نام ژاویر که گاراد به او علاقه‎مند شده است. این تریلر منتشر شده برای فیلم، تمام کاراکترهای اصلی داستان فیلم را معرفی و در طی فرآیند آن نیز، رنگ‎مایه و تن قوی و مشتاقانه فیلم را برپا می‎کند. فیلم پسر پاک شد قرار است در تاریخ جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ (۲ نوامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Boy Erased (پسر پاک شد)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Boy Erased (پسر پاک شد)

فیلم Boy Erased (پسر پاک شد)
فیلم Boy Erased (پسر پاک شد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *