خانه آخرین خبرها سریال Batwoman (بت‎وومن) در حال توسعه است

سریال Batwoman (بت‎وومن) در حال توسعه است

۰
سریال Batwoman (بت‎وومن)

بیاتومگ – کاراکتر بت‎وومن قرار است در کراس‎اُور امسال دنیای ارو بین سریال‎های Arrow (ارو) و The Flash (فلش) و Supergirl (سوپرگرل) و Legends of Tomorrow (افسانه‎های فردا) حضور پیدا کند، از همین رو، شبکه سی دبلیو اعلام کرده که رسما در حال توسعه سریال Batwoman (بت‎وومن) می‎باشد.

این سریال قرار است توسط کارولین درایز توسعه داده شود، نویسنده و تهیه‎کننده‎ای که قبلا در سریال Smallville (اسمال‎ویل) شبکه سی دبلیو کار کرده است. درایز اخیرا به عنوان تهیه‎کننده و نویسنده با سریال Melrose Place (ملروس پلِیس) و سریال The Vampire Diaries (خاطرات خون‎آشام) همکاری داشته است.

Batwoman (بت‎وومن) و اروورس
Batwoman (بت‎وومن) و اروورس

به نظر می‎رسد که شبکه سی دبلیو از قسمت آزمایشی سریال بت‎وومن بسیار لذت برده که دستور ساخت یک فصل کامل از آن را داده است. بنابر گزارش‎ها، سریال بت‎وومن قرار است در سال ۲۰۱۹ از شبکه سی دبلیو پخش شود. در خلاصه داستان منتشر شده برای این سریال، از کاراکتر بت‌وومن به عنوان یک همجنسگرا یاد شده است.

خلاصه داستان سریال بت‌وومن بدین شرح است:

“در این سریال، کیت کین که با تعصبی شدید برای عدالت اجتماعی و خصیصه‎ای برای بازگو کردن ذهنش مسلح شده، بر فراز خیابان‎های شهر گاتهام به عنوان بت‌وومن به پرواز درمی‎آید. او همجنسگرا و به شدت آموزش دیده می‎باشد و آماده است تا جرم و جنایات رو به رشد شهر را از بین ببرد. اما او را هنوز یک قهرمان صدا نزنید. در شهری که نیاز شدیدی به یک ناجی دارد، کیت قبل از اینکه بتواند این نیاز را پاسخ بدهد و به نماد امید شهر گاتهام تبدیل شود، باید ابتدا بر اهریمن و شیطان‎های خود غلبه کند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *