بیاتومگ – در دومین تیزر منتشر شده برای فیلم Glass (شیشه)، دیوید دان در حال شکار کوین وندن کرامب می‎باشد. اولین تریلر رسمی و کامل این فیلم قرار است روز جمعه و در طی رویداد کامیک‎کان سن دیگو پخش شود. در زیر می‎توانید این تیزر جدید را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید.

فیلم شیشه با حضور کاراکتر دیوید دان با بازی بروس ویلیس و الایجا پرایس ملقب به آقای شیشه با بازی ساموئل ال جکسون از فیلم نشکن و کوین وندل کرامب با بازی جیمز مک‎آوی از فیلم شکافته می‎باشد و هر سه آنها نیز به این باور رسیده‎اند که کاراکترهایی از دنیای کتاب‎های کمیک هستند که زنده شده‎اند.

دیگر بازیگرانی که در فیلم شیشه حضور دارند نیز شامل آنیا تیلور جوی در نقش کیسی کوک است، زن جوانی که در فیلم شکافته توسط شخصیت‎های بیشتر خطرناک کرامب ربوده شد و در نهایت نیز موفق شد تا در برخورد با کشنده‎ترین شخصیت وی یعنی بیست یا هیولا جان سالم به در ببرد. در همین حال، سارا پالسون برای به تصویر کشیدن نقش دکتری که وظیفه درمان کوین، الایجا و دیوید را برعهده دارد، به فیلم شیشه پیوسته و این در حالی است که این دکتر هیچ اطلاعی از اینکه تا چه اندازه توانایی‎های فراطبیعی آنها واقعی و جدی است، ندارد.

در این تیزر جدید منتشر شده برای فیلم شیشه، دیوید مصمم است تا جلو کشته شدن کس دیگری توسط بیست یا هیولا را بگیرد، حتی اگر این کار سبب شود تا او دربرابر مقامات قرار بگیرد، مقاماتی که باور ندارند او یک ابرقهرمان یا محافظ باشد. این سرشاخ شدن او با مقامات سبب می‎شود تا در نهایت او دستگیر شود و در کنار دوست قدیمی خود یعنی الایجا ملقب به آقای شیشه زندانی شود. فیلم شیشه به نویسندگی و کارگردانی ام نایت شیامالان می‎باشد و قرار است در تاریخ جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

تیزر فیلم Glass (شیشه)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *