بیاتومگ – در اولین تیزر منتشر شده برای فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها)، میلی بابی براون در حال تلاش است تا با مونارک ارتباط برقرار کند اما به جای آن، چیزی آزاردهنده و پریشان‎کننده می‎شوند. در زیر می‎توانید علاوه بر دانلود تیزر با دو کیفیت متفاوت، بنر و پوستر فیلم را نیز مشاهده نمایید. این تیزر همچنین بیان می‎کند که تریلر کامل این فیلم قرار است در طی پنل کمپانی برادران وارنر در کامیک‎کان سن دیگو در آخر هفته جاری منتشر شود.

در فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها، میلی بابی براون نقش مدیسون، دختر دانشمند سازمان مونارک دکتر اما راسل را بازی می‎کند. ورا فارمیگا نیز نقش دکتر راسل را به تصویر می‎کشد. مشخص شده که دکتر راس می‎داند چطور با موجودات مختلف ارتباط برقرار کند و احتمالا نیز قادر است تا از این طریق به نحوی آنها را کنترل کند.

با این حال، در اولین تیزر منتشر شده برای فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها، به دلایل فعلا نامشخصی مدیسون تنها است و در حال تلاش است تا با محل کار مادرش ارتباط برقرار کند. در این فیلم، دکتر راسل و دخترش توسط سازمان مرموزی دزدیده می‎شوند که برای اهداف خود، در حال دنبال کردن موجوداتی همچون گودزیلا است.

کایل چندلر نقش همسر سابق دکتر راسل به نام مارک را بازی می‎کند که به همراه اعضای سازمان مونارک به نام دکتر اشیرو سیریزاوا و ویوین گراهام با بازی کن واتانابه و سالی هاوکینز سعی در نجات خانواده‎اش دارد. در زیر می‎توانید بنر منتشر شده از سوی کمپانی برادران وارنر که با حضور کاراکتر مدیسون است را مشاهده نمایید. فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها به کارگردانی مایکل دووگرتی می‎باشد و قرار است در تاریخ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ (۲۲ مارس ۲۰۱۹) اکران شود.

تیزر فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها)

فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها)
فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *