بیاتومگ – کمپانی نیولاین سینما قبل از پنل خود در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، پوستری برای فیلم The Nun (راهبه) منتشر کرده است. فیلم راهبه، سومین فیلم نسخه‌فرعی از مجموعه فیلم‎های The Conjuring (احضار روح) است. در زیر می‎توانید پوستر این فیلم ترسناک را مشاهده کنید. انتظار می‎رود که در این پنل نیز تریلری برای فیلم منتشر شود.

فیلم راهبه که پنجمین فیلم در مجموعه فیلم‎های احضار روح است، یک راهبه با بازی شارلوت هوپ، یک کشیش کاتولیک با گذشته‎ای تاریک با بازی دیمین بایکر و یک راهبه تازه‎کار جوان با بازی تیسا فارمیگا، خواهر کوچکتر ستاره فیلم‎های احضار روح، ورا فارمیگا، به نام خواهر ایرنه را دنبال می‎کند که توسط واتیکان برای بررسی و تحقیق در مورد خودکشی مرموز یک راهبه به صومعه‎ای در رومانی در سال ۱۹۵۲ اعزام می‎شوند. طبیعتا، این خودکشی مربوط شخصیت منفی فیلم یعنی والاک با بازی بونی آرونز می‎باشد.

فیلم راهبه قرار است در تاریخ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) به اکران دربیاید. این فیلم نوشته گری دابرمن و جیمز وان و کارگردانی شده توسط کورین هاردی می‎باشد. این پوستر منتشر شده، دو راهبه‎ای را نشان می‎دهد که فیلم قرار است بر روی آنها تمرکز کند.

پوستر فیلم The Nun (راهبه)

فیلم The Nun (راهبه)
فیلم The Nun (راهبه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *