خانه آخرین خبرها فیلم Annabelle 3 (آنابل ۳) ساخته می‎شود

فیلم Annabelle 3 (آنابل ۳) ساخته می‎شود

۱
فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلق)

بیاتومگ – فیلم Annabelle 3 (آنابل ۳) در راه است و در این فیلم، آن عروسک شیطانی، دیگر اشیاء مصنوعی از مجموعه وارن‎ها را به زندگی می‎آورد و دختر آنها به نام جودی وارن را می‎ترساند. ساخت فیلم آنابل ۳ که هنوز عنوان رسمی آن مشخص نشده، در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸ اعلام شد. در آنجا، کارگردان گری دوبرمن و تهیه‎کننده جیمز وان در مورد فصل بعدی این نسخه‎فرعی مجموعه فیلم‎های The Conjuring (احضار روح) سخن گفتند.

بنابر صحبت‎های بیان شده در پنل برگزارشده در کامیک‌کان سن دیگو ۲۰۱۸، فیلم آنابل ۳ مدتی کوتاه قبل از اتفاقات فیلم The Conjuring (احضار روح) را در پیش می‎گیرد و نشان می‎دهد زمانی که وارن‎ها برای اولین بار این عروسک را آوردند و آن را در موزه پنهانی خودشان مخفی کردند، چه اتفاقی رخ داده است.

فیلم Annabelle 3 (آنابل 3) - کامیک‎کان سن دیگو 2018
فیلم Annabelle 3 (آنابل ۳) – کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸

اد و لورین وارن در حرفه خود به عنوان محققان فراطبیعی، مجموعه‎ای از اشیاء نفرین‎شده و ملعون را جمع‎آوری کرده‎اند که همگی آنها را در کنار یکدیگر و در داخل خانه‎شان محفوظ نگه داشته‎اند و در فیلم سوم، به سبک فیلم‎های Night at the Museum (شب در موزه)، شیطانی که عروسک آنابل را تسخیر کرده، دیگر اشیاء را زنده می‎کند. در حالی که این ممکن است جالب و باحال به نظر برسد، اما مطمئنا نتیجه آن بسیار ترسناک و وحشتناک خواهد بود. فیلم آنابل ۳ برای اکران در تاریخ چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ (۳ جولای ۲۰۱۹) برنامه‎ریزی شده است.

یک دیدگاه

  1. عباس

    ۲۴ مهر, ۱۳۹۷ در ۱۳:۵۶

    خدا کنه زود تر بیاد دیگه نمی تونم تحمل کنم

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *