بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس اولین تیزر پوستری رسمی برای سریال Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) را منتشر کرده است. این پوستر تبلیغاتی، اولین نگاه، هرچند مبهم، به خانواده را ارائه می‎دهد و چیزهای بیشتری از سریال برای طرفداران و بیننده‎ها آشکار می‎کند. در زیر می‎توانید این پوستر را مشاهده کنید.

آکادمی آمبرلا، در ابتدا یک مجموعه کتاب کامیک بود که توسط جرارد وی و گابریل با خلق شده و توسط کمپانی دارک هورس کامیکس در سال ۲۰۰۷ به چاپ رسیده است. داستان آکادمی آمبرلا، یک خانواده غیرمعمولی از ابرقهرمانان را دنبال می‎کند که برای حل کردن معمای مرگ پدرشان و همچنین دفع کردن آخرالزمان با یکدیگر هم پیمان می‎شوند.

کمپانی نتفلیکس در صفحه خود در شبکه اجتماعی توییتر، این پوستر را منتشر کرده که جزییات زیادی در رابطه با خود سریال نمایان نمی‎کند اما نیم نگاهی از آن ارائه می‎نماید و همچنین بازیگران سریال را نیز مشخص می‎کند. این پوستر، بازیگران سریال در نقش‎های خود را نشان می‎دهد که خانواده‎ای تشکیل داده‎اند که سریال قرار است بر روی آن تمرکز کند.

این فصل سریال دارای ۱۰ قسمت می‎باشد و در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۸ منتشر شود اما در نهایت، تایید شده که این سریال در زمانی در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد. این سریال با بازی تام هاپر در نقش لوتر، دیوید کاستنیدا در نقش دیگو، امی ریور-لمپمن در نقش الیسون، الن پیج در نقش وانیا، رابرت شیهان در نقش کلاوس، ایدن گلاگِر در نقش نامبر فایو می‎باشد. از حضور می جی بلایژ و کالم فیور در نقش کاراکترهای جدید نیز خبر داده شده است.

پوستر سریال Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا)

سریال Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا)
سریال Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *