بیاتومگ – اولین تریلر کامل و رسمی برای سریال Mayans MC (باشگاه موتورسواری مایانز) توسط شبکه اف‌ایکس منتشر شده است. این تریلر یک نگاه اجمالی به این دارد که چطور ای زد رییز در درون دنیای خشونت‎آمیز یک باشگاه موتورسواری جنوب کالیفرنیایی جای می‎گیرد و زندگی او به عنوان یک نوآموز چگونه است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال، نسخه فرعی سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب) می‎باشد.

اولین فصل سریال باشگاه موتورسواری مایانز دارای ده قسمت خواهد بود. داستان این سریال که پس از مرگ جکس تلر در پایان سریال فرزندان آشوب رخ می‌دهد، یکی از اعضای تازه‌وارد باشگاه مایانز به نام ای زد رییز با بازی جی دی پاردو را دنبال می‌کند که به تازگی از زندان بیرون آمده است. او که زمانی در شهر مرزی‌اش بین کالیفرنیا و مکزیک پسری شگفت انگیز بوده، حال باید هویت آشوب‎گری خود را نشان دهد و ثابت کند که ارزش موتورسواری در کنار مایانزها را دارد.

سریال باشگاه موتورسواری مایانز توسط کرت ساتر و الگن جیمز خلق شده است. در این سریال، امیلیو ریورا، نقش خود در سریال اصلی به عنوان مارکوس آلوارز را بازآفرینی خواهد کرد. پخش فصل اول سریال باشگاه موتورسواری مایانز قرار است از روز چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ (۴ سپتامبر ۲۰۱۸) آغاز شود. علاوه بر تریلر، شبکه اف‎ایکس پوستری نیز برای این سریال منتشر کرده که در زیر مشاهده می‎کنید.

تریلر فصل ۱ سریال Mayans MC (باشگاه موتورسواری مایانز)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فصل ۱ سریال Mayans MC (باشگاه موتورسواری مایانز)

فصل ۱ سریال Mayans MC (باشگاه موتورسواری مایانز)
فصل ۱ سریال Mayans MC (باشگاه موتورسواری مایانز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *