بیاتومگ – در طی پنلی در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، پوستر جدیدی برای فیلم The Predator (غارتگر) منتشر شده است. این فیلم، یک فیلم بازسازی و دنباله از مجموعه فیلم‎های غارتگر و به کارگردانی شین بلک می‎باشد. در زیر می‎توانید این پوستر را مشاهده کنید. در این پنل، ویدیویی نیز از این فیلم به نمایش درآمده اما به صورت آنلاین منتشر نشده است.

این فیلم غارتگر، این موجود بیگانه را در مقابل تیمی از سربازان نظامی سابق قرار می‎دهد و با بازی الیویا مان در نقش دانشمندی به نام کیسی براکت، جیکوب ترمبلی در نقش یک پسر جوان به نام روری، ایوان استراهوفسکی در نقش مادر روری و همسر سابق کویین مک‎کینا به نام امیلی مک‎‌کینا، بوید هولبروک در نقش کویین مک‎کینا است. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل لاکلین مونرو، توماس جین، استرلینگ کی براون، جیک بیزی، کیگان مایکل کی، نایل متر، ادوارد جیمز اولموس و الفی الن می‌باشد.

پس از اینکه پسر جوانی به طور اتفاقی سینگالی از خانه‎اش در حومه شهر برای غارتگرها می‎فرستد، این موجودات فرازمینی یک بار دیگر به سیاره ما بازمی‎گردانند. از آنجا که غارتگرها قبلا دو تا از شکارچیان برتر خود را به زمین فرستاده‎اند و هیچ کدام از آنها جان سالم به در نبرده است، آنها بسیار عصبانی هستند.

بلک علاوه بر کارگردانی فیلم، به همراه فرد دکر فیلمنامه این فیلم را قلم زده است. فیلم غارتگر قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

پوستر فیلم The Predator (غارتگر)

فیلم The Predator (غارتگر)
فیلم The Predator (غارتگر)

یک دیدگاه

  1. ahad

    ۲۹ تیر, ۱۳۹۷ در ۱۳:۲۲

    با فیلم اول این مجموعه با بازی آرنولد شوارتزنگر خیلی خاطره دارم و تا امروز هم بهترین قسمت این سری میباشد.

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *