بیاتومگ – اولین تریلر و پوستر رسمی از فصل ۱۱ سریال Doctor Who (دکتر هو) توسط کمپانی بی‎بی‎سی در پنلش در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸ منتشر کرده است. در این تریلر، دکتر هو ظاهر و قیافه جدیدی دارد و تیمی بزرگی از همراهان به او پیوسته‎اند تا او را در این ماجراجویی فضایی و زمانی همراهی کنند. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت دانلود یا مشاهده نمایید.

به دنبال قسمت ویژه کریسمس سریال دکتر هو که همراه با آغازبه‎کار جودی ویتاکر در نقش اصلی بود، این سریال ۵۵ ساله در مورد یک بیگانه مسافر در زمان و فضا در پاییز سال جاری میلادی بازخواهد گشت. سریال دکتر هو یکی از طولانی‎ترین سریال‏‎ها در تاریخ است و شروعش به نوامبر سال ۱۹۶۳ بازمی‎گردد.

در طی این سالیان، این سریال شاهد حضور دوازده بازیگر در نقش اصلی، بیش از ۵۰ همراه نقش اصلی و حدود ۱۲ تغییر لوگو بوده است. فصل پیش‎رو سریال، احتمالا یکی از ترقی‎خواه‎ترین فصل‎های سریال خواهد بود، چراکه برای اولین بار، یک بازیگر زن برای نقش دکتر هو انتخاب شده و لوگوی آن متناسب با دنیای مدرن تغییر پیدا کرده است.

در فصل یازدهم، سه همراه و یار انسانی جدید به نام‏‎های گراهام با بازی بردلی والش، یاسمین خان با بازی مندیپ گیل و رایان سینکلیر با بازی توسین کول، دکتر هو را همراهی خواهند کند. علاوه بر تریلر رسمی، بی‎بی‎سی ویدویی بامزه و جالبی منتشر کرده که در آن، ویتاکر از کاردیف به سن دیگو سفر می‎کند تا به موقع در رویداد کامیک‎کان سن دیگو حضور یابد. فصل ۱۱ سریال دکتر هو قرار است در پاییز امسال پخش شود.

 تریلر فصل ۱۱ سریال Doctor Who (دکتر هو)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

ویدیو کامیک‎کان سریال Doctor Who (دکتر هو)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

 پوستر فصل ۱۱ سریال Doctor Who (دکتر هو)

سریال Doctor Who (دکتر هو)
سریال Doctor Who (دکتر هو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *