بیاتومگ – شبکه ای‎ام‎سی تیزری برای فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) منتشر کرده است. تریلر کامل این فصل از سریال نیز قرار است به زودی در طی پنل سریال در کامیک‌کان سن دیگو ۲۰۱۸ پخش شود. گرچه این تیزر کوتاه است اما به نظر می‎رسد که سرنخ‎های بسیار زیادی از اتفاقات پیش‎رو در آن نهفته شده است. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

طرفداران می‎دانند که با بازگشت این سریال آخرالزمانی و زامبی‎محور در پاییز سال جاری با فصل نهم خود، تغییرات بزرگی در انتظارش قرار دارند. یکی از بزرگترین تغییرات نیز خروج اندرو لینکلن، یکی از بازیگران اصلی سریال از همان قسمت آغازین، از نقش ریک گرایمز است. از همین رو، با خروج لینکلن در این فصل، بازیگر سابق سریال، جان برنتال، برای به تصویر کشیدن دوباره نقش شین در یک قسمت و احتمالا به صورت توهم و خیال حضور خواهد داشت.

یکی دیگر از دگرگونی‎های سریال در فصل نهم، حضور بسیار اندک لورن کوهن در نقش مگی خواهد بود. او تنها در تعداد انگشت‎شماری قسمت در این فصل حضور پیدا خواهد کرد. علاوه بر این، انتظار می‎رود که به دنبال قوس داستانی جنگ تمام عیار و صحنه‎های اکشن بی‎شمار فصل هشتم، فصل نهم سریال به جای نبرد و جنگ، بیشتر در مورد ساخت و ساز باشد.

بازیگران جدیدی که در فصل نهم به سریال مردگان متحرک اضافه خواهند شد شامل لورن ریدلوف در نقش کانی، النور متسورا در نقش یومیکو و دن فوگلر در نقشی نامشخص می‎باشد. گرچه مگی حضور کوتاهی در فصل نهم خواهد داشت اما این تیزر به طور کامل بر روی او تمرکز می‎کند.

تیزر فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *