خانه آخرین خبرها ززی بیتز در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم Joker (جوکر) است

ززی بیتز در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم Joker (جوکر) است

۰
فیلم Joker (جوکر)

بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر به دنبال به خدمت گرفتن بازیگر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، ززی بیتز، برای به تصویر کشیدن نقشی در فیلم Joker (جوکر) است. در حالی که کمپانی برادران وارنر همچنان در ابتدای راه ساختن دنیایی سینمایی است، بزرگترین و مهمترین حرکتی که انجام دادند، ایجاد یک شاخه دیگر از فیلم‎های کمیک بوکی دی‎سی است که بر روی پروژه‎های کوچک‎تر، تاریک‎تر و پرخطرتر تمرکز دارد.

بنابر گزارش‎ها، عنوان این برند سینمایی جدید، DC Dark or DC Black است و اولین پروژه آن نیز فیلم جوکر است. کارگردانی این فیلم مستقل و خاستگاه جوکر را تاد فیلیپس برعهده دارد و نقش‎آفرینی واکین فینیکس در آن به عنوان جوکر نیز تایید شده است. فیلمنامه فیلم را نیز فیلیپس به همراه اسکات سیلور قلم زده است.

واکین فینیکس - فیلم Joker (جوکر)
واکین فینیکس – فیلم Joker (جوکر)

از آنجا که تا اکران این فیلم تقریبا یک سال باقی مانده، پس می‎توان انتظار داشت که در هفته‎های آینده خبرهای بسیاری در مورد این فیلم منتشر شود. در حقیقت، احتمال این نیز وجود دارد که کمپانی برادران وارنر در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، چیزی در مورد این فیلم آشکار کند تا طرفداران سوپرایز شوند.

گزارش شده که ززی بیتز در حال مذاکره برای برعهده گرفتن نقشی در فیلم جوکر است. گرچه جزییات دقیق مربوط به نقش او همچنان نامشخص است اما احتمالا او نقش یک مادر مجرد را بازی خواهد کرد که توجه جوکر را به خود جلب می‎کند. کمپانی برادران وارنر به طور رسمی اعلام کرده که فیلم جوکر قرار است در تاریخ جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ (۴ اکتبر ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *