بیاتومگ – شبکه سایفای تریلر جدیدی برای سریال Nightflyers (نایت‎فلایرها) منتشر کرده که در آن، یک کابوس از دنیایی دیگر در انتظار گروهی از مسافران فضایی است، مسافرانی که در لبه منظومه شمسی در حال جستجو برای زندگی بیگانه می‎باشند. این تریلر را در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

این سریال براساس رمانی محصول سال ۱۹۸۰ نوشته مارتین می‎باشد. گرچه قبلا فیلمی براساس این رمان ساخته شده بود اما به دنبال محبوبیت و موفقیت رمان‎های نغمه یخ و آتش، حضور رمان شب‎پره‎ها در فرهنگ عمومی کاهش یافت. خود مارتین این سریال را به یک داستان در مورد خانه‎ای پر از ارواح جای گرفته در درون یک سفینه فضایی توصیف کرده است.

اتفاقات سریال نایت‎فلایرها در سال ۲۰۹۳ رخ می‎دهد و یک سفینه فضایی به نام نایت‎فلایر و خدمه‎اش را دنبال می‎کند، خدمه‎ای که شامل هشت دانشمند تک‎رو، یک تله‎پات قدرتمند و یک کاپیتان گوشه‎گیر می‎باشد و اولین تلاش آنها برای ارتباط برقرار کردن اشتباه پیش می‎رود.

جف بولر مسئولیت مدیریت اجرایی سریال را برعهده دارد. بازیگران نیز شامل گرتچن مول، اوین ماکون، دیوید آجالا، سم استریک، مایا اشت، انگس سمپسون، جودی ترنر اسمیت و برایان اف اوبایرن می‏‎باشد. علاوه بر تریلر، پوستری نیز برای این سریال منتشر شده که در زیر می‎توانید مشاهده نمایید.

تریلر سریال Nightflyers (شب‌پره‎ها)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر سریال Nightflyers (شب‌پره‎ها)

سریال Nightflyers (شب‌پره‎ها)
سریال Nightflyers (شب‌پره‎ها)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *