بیاتومگ – اولین تریلر رسمی و کامل از فیلم Glass (شیشه)، در پنل هال اچ کمپانی یونیورسال در رویداد کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸ منتشر شده است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. علاوه بر تریلر نیز پوستری از این فیلم منتشر شده که در زیر مشاهده می‎کنید.

فیلم شیشه با حضور کاراکتر دیوید دان با بازی بروس ویلیس و الایجا پرایس ملقب به آقای شیشه با بازی ساموئل ال جکسون از فیلم نشکن و کوین وندل کرامب با بازی جیمز مک‎آوی از فیلم شکافته می‎باشد و هر سه آنها نیز به این باور رسیده‎اند که کاراکترهایی از دنیای کتاب‎های کمیک هستند که زنده شده‎اند.

دیگر بازیگرانی که در فیلم شیشه حضور دارند نیز شامل آنیا تیلور جوی در نقش کیسی کوک است، زن جوانی که در فیلم شکافته توسط شخصیت‎های بیشتر خطرناک کرامب ربوده شد و در نهایت نیز موفق شد تا در برخورد با کشنده‎ترین شخصیت وی یعنی بیست یا هیولا جان سالم به در ببرد. در همین حال، سارا پالسون برای به تصویر کشیدن نقش دکتری به نام الی استیپل که وظیفه درمان کوین، الایجا و دیوید را برعهده دارد، به فیلم شیشه پیوسته و این در حالی است که این دکتر هیچ اطلاعی از اینکه تا چه اندازه توانایی‎های فراطبیعی آنها واقعی و جدی است، ندارد.

فیلم شیشه به نویسندگی و کارگردانی ام نایت شیامالان می‎باشد و قرار است در تاریخ جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۹) به اکران دربیاید. به دنبال انتشار سه تیزر جدا در طی سه روز، در نهایت اولین تریلر رسمی از فیلم مورد انتظار شیشه منتشر شد. این تریلر آشکار می‏‎کند که از آنجا که این سه نفر ادعا می‎کنند که کاراکترهایی از کتاب‎های کمیک هستند که زنده شده‌اند، در تیمارستانی بسیار امنیتی در کنار یکدیگر نگه‎داری می‎شوند. اما این کار دوامی ندارد و در نهایت، هر سه نفر آنها فرار می‎کنند.

تریلر فیلم Glass (شیشه)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Glass (شیشه)

فیلم Glass (شیشه)
فیلم Glass (شیشه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *