بیاتومگ – اواخر سال جاری میلادی، سریال Vikings (وایکینگ‎ها) برای ادامه پخش فصل پنجم خود بازخواهد گشت و در همین راستا، شبکه هیستوری در طی پنل سریال در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، تریلری از لحاظ بصری قابل‎توجهی منتشر کرده تا از بازگشت آیوار بی‎استخوان و برادران جنگجویش خبر دهد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

سریال وایکینگ‎ها برای چندین سال است که قدرتمند ظاهر شده و گرچه نیمه اول فصل ۵ برای اولین بار بدون رگنار لاثبروک با بازی تراویس فیمل بود اما جایگزین نمایان و آشکار او یعنی پسر تشنه به خونش به نام آیوار با بازی الکساندر هو، حضور بسیار جذابی داشته است. فصل ۵ سریال وایکینگ‎ها کم و بیش در مورد پیگیری آیوار برای قدرت، حتی در برابر برادران خودش بود. در قسمت پایانی نیمه اول فصل پنجم، تلاش‎های آیوار سبب شد تا او پیروز شود و به عنوان حاکم جدید کتگات ظهور کند. این کار سبب آواره شدن لاگرتا با بازی کاترین وینیک شد و باعث شد تا برادر ناتنی‎اش یعنی بیورن پهلوآهنین با بازی الکساندر لودویگ خواستار انتقام از او باشد.

این تریلر منتشر شده نشان می‎دهد که ده قسمت نیمه دوم فصل پنجم سریال وایکینگ‎ها همراه با برخی از تاثیرگذارترین صحنه‎های نبرد و مبارزه سریال تاکنون خواهد بود. علاوه بر این، اعلام شده که حضور رولو با بازی کلایو استندن در آینده سریال بسیار پررنگ‎تر خواهد بود. پخش نیمه دوم فصل ۵ سریال وایکینگ‎ها قرار است از روز پنج‎شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ (۲۸ نوامبر ۲۰۱۸) آغاز شود.

تریلر نیمه دوم فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ‎ها)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *