بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس در طی پنلی در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، تیزری برای فصل ۲ سریال Iron Fist (مشت آهنین) منتشر کرده که به ادامه ماجراجویی‎های دنی رند ملقب به مشت آهنین جاودان می‎پردازد. این تیزر را در زیر می‎توانید با دو کیفیت دانلود یا مشاهده کنید.

جدا از کالین وینگ و همچنین کاراکتر اصلی سریال با بازی فین جونز، فصل دوم سریال مشت آهنین به معرفی آلیس ایو در نقش شروری به نام تایفوید مری در این دنیای مشترک خواهد پرداخت. در همین حین، حضور سامون میسک در نقش میستی نایت نیز در فصل دوم سریال مشت آهنین تایید شده است.

از سال ۲۰۱۷، کمپانی نتفلیکس دستور کار خود را مبنی بر انتشار سه سریال در هر سال از سریال‎های مارولی خود قرار داده است. امسال، فصل دوم سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) و فصل دوم سریال Luke Cage (لوک کیج) از نتفلیکس پخش شدند و با وجود اینکه فکر می‎شد که فصل سوم سریال Daredevil (دردویل)، سومین آنها خواهد بود اما در نهایت، تایید شد که فصل دوم سریال مشت آهنین، قرار است امسال پخش شود.

در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، تیزری برای فصل ۲ سریال مشت آهنین منتشر شد که به طور ویژه‎ای بر روی مبارزه دنی با گروهی از تبهکاران تمرکز دارد. فصل دوم سریال مشت آهنین قرار است روز جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

تیزر فصل ۲ سریال Iron Fist (مشت آهنین)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *