بیاتومگ – پوسترهای جدیدی برای فصل ۸ سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی) در طی رویداد کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸ منتشر شده که تایید می‎کند عنوان این فصل، Apocalypse (آخرالزمان) می‎‌باشد و از تم و موضوع آن نیز پرده برداری می‎کند. در زیر می‎توانید این پوسترها را مشاهده نمایید.

گرچه جزییات مربوط به داستان این فصل هنوز آشکار نشده اما گفته شده که فصل هشتم سریال، کراس‎اور یا همگذری‎ای میان فصل اول و سوم با عنوان‎های Murder House (خانه قتل) و Coven (محفل) می‎باشد. سریال داستان ترسناک آمریکایی توسط رایان مورفی و برد فالچوک خلق شده و یک سریال مجموعه‎ای ترسناک از شبکه اف‎ایکس است. هر فصل از این سریال کاملا مستقل است و به عناصر و موضوعات ژانر ترس و وحشت همچون فرقه‎ها، خانه‎های ارواح، جادوگری و غیره می‎پردازد.

بنابراین، جدیدترین فصل سریال که با عنوان آخرالزمان است، به برخی از داستان‎ها و کاراکترها از فصل‎های قبل خواهد پرداخت که احتمالا با محوریت پایان دنیا و ضدمسیح می‎باشد. عنوان و پوسترهای این فصل سریال در کامیک‎کان سن دیگو منتشر شده و در صفحه رسمی سریال در اینستاگرام و توییتر نیز بازنشر شده است.

هر دو پوستر منتشر شده، یک بچه تازه متولد شده با نوک انگشتانی تیز و شیطانی مانند را به تصویر می‎کشند. آن پوسترها همچنین پوشیده از رنگ قرمز و درخشانی هستند و یک دست بزرگ و سیاه با نوک انگشتانی تیز در حال سرگرم‎کردن آن بچه است. پخش فصل ۸ سریال داستان ترسناک آمریکایی قرار است از روز پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ (۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸) شروع شود.

پوسترهای فصل ۸ سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی)

فصل 8 سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی)
فصل ۸ سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی)
فصل 8 سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی)
فصل ۸ سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *