خانه آخرین خبرها فرانسیس مک‎دورمند به سریال Good Omens (نشانه‌های خوب) پیوست

فرانسیس مک‎دورمند به سریال Good Omens (نشانه‌های خوب) پیوست

۰
فرانسیس مک دورمند - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)

بیاتومگ – فرانسیس مک‎دورمند قرار است صداپیشه نقش خدا در سریال Good Omens (نشانه‎های خوب) باشد. این بازیگر برنده جایزه اسکار، جدیدترین بازیگر برجسته و موردتحسینی است که به این سریال بسیار موردانتظار پیوسته است. بازیگرانی که قبلا به این سریال پیوسته‌اند شامل جان هم، نیک آفرمن، میراندا ریچاردسون، مایکل شین و دیوید تنانت می‎باشد.

سریال نشانه‎های خوب براساس رمانی به همین نام نوشته نیل گیمن و تری پراچت است. این مینی سریال شش قسمتی به نویسندگی نیل گیمن خواهد بود که مدیر اجرایی سریال نیز می‌باشد. نشانه های خوب، داستانی در مورد یک آخر الزمان در راه و فرشته و شیطانی می‎باشد که متوجه می‎شوند از زندگی راحتشان بر روی زمین خوششان آمده و نمی‎خواهند که دنیا به پایان برسد.

مینی سریال Good Omens (نشانه های خوب)

این دو نفر به طور کامل غیر منتظره‌ای با یکدیگر همکاری می‌کنند تا جلوی پایان دنیا را بگیرند ولی زمانی که ضدمسیح در بیمارستان گم می‎شود، اتفاقات بر اساس برنامه‌شان پیش نمی‎رود. دیوید تنانت نقش یک شیطان بی رحم به نام کراولی را ایفا می‌کند و مایکل شین نیز نقش فرشته ازیرافیل را به تصویر می‎کشد.

کمپانی آمازون خبر پیوستن فرانسیس مک‎دورمند به جمع بازیگران سریال نشانه‎های خوب را در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸ اعلام کرده است. انتخاب یک زن برای نقش خدا ممکن است سروصداهای بسیاری را به پا کند اما با وجود ماهیت سریال و همچنین اینکه قرار است یک آدم و حوای سیاه‎پوست را در باغ عدن به تصویر بکشد، بدون شک این سریال باید انتظار چنین مسائلی را داشته باشد. تولید سریال نشانه‎های خوب از سال ۲۰۱۷ در جریان است و انتظار می‎رود که در سال ۲۰۱۹ بر روی سرویس آنلاین آمازون عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *