خانه آخرین خبرها سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر) برای فصل ۲ تمدید شد

۰
سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)

بیاتومگ – در پنل سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر) در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، بازیگران و تهیه‎کنندگان تایید کردن که این سریال مارولی برای فصل دوم تمدید شده است. سریال کلوک و داگر، جدیدترین سریال از دنیای مارول می‎باشد و سریال درام و نمایشی است که با بازی اولیویا هولت و اوبری جوزف در نقش‎های اصلی می‎باشد.

کاراکترهای کلوک و داگر اصالتا توسط بیل مانتلو و اد هنیگان در سال ۱۹۸۲ خلق شدند و کمپانی مارول نیز مدت‎ها برنامه داشت تا آنها را به دنیای بسیار گسترده سینمایی خود بیاورد. در نهایت، کمپانی مارول با شبکه فریفورم همکاری کرد تا سریالی درام، تاریک و نوجوانانه از این کاراکترها را تولید و پخش کند.

سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)
سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)

بدون شک، کمپانی مارول از سریال کلوک و داگر سرافراز است، سریالی زیبا که این قدرت را در خود دیده تا به طور عمیق به مسائل و مشکلات اجتماعی بپردازد. به همین ترتیب، کمپانی مارول پنلی در کامیک‎کان سن دیگو برگزار کرد و همانطور که بسیاری از طرفداران از قبل حدس زده بودند، سریال کلوک و داگر به طور رسمی برای فصل دوم تمدید شد.

فصل دوم سریال کلوک و داگر قرار است در بهار سال ۲۰۱۹ پخش شود. فصل اول این سریال بسیار منحصربه‎فرد بود و از کاراکترهای تندی و تایرون استفاده کرد تا به بررسی مسائلی در دنیای واقعی همچون نژادپرسی و تجاوز جنسی بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *