بیاتومگ – در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، اولین تریلر برای فصل ۴ سریال Supergirl (سوپرگرل) منتشر شده که از توطئه‎ای بزرگ و خطرناک علیه بیگانگان پرده‎برداری می‎کند. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. به نظر می‎رسد که ساکنین شهر نشنال از اینکه شهرشان توسط نبرد میان دو نژاد بیگانه قدرتمند ویران و نابود شود، خسته شده‎اند.

سریال سوپرگرل همیشه از لحاظ اجتماعی یک سریال بسیار آگاه بوده و در طی مسیر سه فصل گذشته خود نیز به بررسی طیف گسترده‎ای از مسائل اجتماعی پرداخته است. بازیگرانی که اخیرا از حضورشان در فصل چهارم سریال سوپرگرل خبر داده شده است شامل سم ویتوِر در نقش مامور لیبرتی، رهبر یک گروه تنفری که به برتری انسان‎ها باور دارند، آپریل پارکر جونز در نقش یک زن ارتشی به نام کلونل هیلی، نیکول مینز در نقش نیا نل ملقب به دریمر و دیوید آجالا در نقش ضدقهرمانی به نام منچستر بلک می‎باشد.

این تریلر منتشر شده به مامور لیبرتی این فرصت خوب را می‎دهد تا ایدئولوژی شوم و شیطانی خود را پخش کند. تریلر به طرز هوشمندانه‎ای، دیالوگ‎ها را با پس‎زمینه‎ای از بلاهایی که تاکنون و در طی سه فصل گذشته بر سر شهر نشنال سیتی آمده همراه می‎کند. شاید از همه چیز نگران‎تر این می‎باشد که در سریال سوپرگرل، رییس جمهور آمریکا به طور پنهانی خود یک بیگانه است. پخش فصل ۴ سریال سوپرگرل قرار است از روز دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ (۱۴ اکتبر ۲۰۱۸) شروع شود.

تریلر فصل ۴ سریال Supergirl (سوپرگرل)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *