بیاتومگ – در طی رویداد کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، تریلری برای فصل ۴ سریال Legends of Tomorrow (افسانه‎های فردا) منتشر شده که در آن، جان کنستانتین به گروه ویورایدر می‎پیوندد تا با گروهی از موجودات جادویی از جمله یک تک‎شاخ مبارزه کنند. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده کنید.

این تریلر منتشر شده با بازگو کردن اتفاقات بزرگ رخ داده در فصل سوم شروع می‎شود که شامل فداکاری قهرمانانه ریپ هانتر و مبارزه افسانه‎ها با شیطانی به نام مالوس می‎باشد. این‎ها زمینه را برای فصل چهارم آماده می‎کند که در آن، افسانه‎ها شروع به شکار موجوداتی فراطبیعی می‎کنند که به طور اتفاقی در حین تلاش برای شکست مالوس اجازه دادند تا به این دنیا راه پیدا کنند.

بنابراین، اکنون تاریخ توسط فراری‎ها آلوده شده است، موجوداتی که قبلا در دنیای ما تنها به صورت داستان و قصه وجود داشتند. کنستانتین نیز که چیزهایی در مورد شکار هیولاهای فراطبیعی می‎داند، به آنها می‎پیوندد. کنستانتین در کل این فصل به طور کامل حضور خواهد داشت. علاوه بر این، این تریلر تایید می‎کند که اتفاقات این فصل سریال در دهه ۶۰ میلادی رخ می‎دهد و افسانه‎ها باید به دهه ۶۰ سفر کنند که در آنجا، با یک تک‎شاخ روبه‎رو می‎شوند. پخش فصل ۴ سریال افسانه‎های فردا از روز سه‎شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ (۲۲ اکتبر ۲۰۱۸) شروع خواهد شد.

تریلر فصل ۴ سریال Legends of Tomorrow (افسانه‎های فردا)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *