بیاتومگ – در پنل کمپانی آمازون در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، تیزری برای فصل ۳ سریال Man In The High Castle (مردی در قلعه بلند) منتشر شده که در آن مشخص می‎شود که نگرانی اصلی کاراکترها، کنترل مولتی‎ورس توسط نازی‎ها می‎باشد. در زیر می‏‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید.

علاوه بر انتشار این تریلر، اعلام شده که این سریال تاریخی با وجود اینکه هنوز تا پخش سوم فصل آن چندین ماه باقی مانده، به طور رسمی برای فصل چهارم تمدید شده است. داشتن چنین اعتماد به نفسی به سریال‎ها در میان سرویس‎های آنلاین بزرگ با مقدار زیادی ثروت در اختیارشان غیرمعمول نیست اما با توجه به آنچه که در این تریلر جدید نشان داده شد، احتمالا این سریال در حال تغییر دادن خود است تا در مسیر جدیدی که محتوای اصیل و ابتکاری کمپانی آمازون در پیش گرفته است، قرار بگیرد.

سریال مردی در قلعه بلند براساس رمانی به همین نام نوشت فیلیپ کی دیک است. دو فصل گذشته سریال به طور محدود به مبارزه مقاومت برای آزاد کردن آمریکا از زیر دست حکومت آلمان و ژاپن می‎پرداخت. پخش فصل سوم سریال مردی در قلعه بلند قرار است از روز جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) شروع شود.

تیزر فصل ۳ سریال Man In The High Castle (مردی در قلعه بلند)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

یک دیدگاه

  1. خرید دامنه

    ۱ مرداد, ۱۳۹۷ در ۰۸:۲۶

    فیلم والرین رو به اشتراک بزارید

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *