بیاتومگ – در طی رویداد کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، تریلری برای فصل ۷ سریال Arrow (ارو) منتشر شده که نشان می‎دهد اروی جدیدی در شهر وجود دارد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این تریلر همراه با جزییاتی در مورد این می‎باشد که چه چیزی در آینده در انتظار الیور، تیم ارو و استار سیتی است.

در پایان فصل ۶ سریال ارو، الیور، دیاز و امپراطوری جرم و جنایتش را از بین برد ولی پیروزی او همراه با بهایی گزاف بود. پس از اینکه الیور توسط اف‎بی‎آی دستگیر شد، هویت پنهانش به عنوان گرین ارو آشکار شد. الیور موفق شد تا برای تمام اعضای تیم ارو مصونیت بدست بیاورد و اطمینان حاصل کرد تا او تنها کسی باشد که سقوط می‎کند. بدین ترتیب، الیور به زندان فوق امنیتی فرستاده شد و اکنون سرنوشتش نامشخص است.

این تریلر، حدود پنج ماه پس از اتفاقات پایان فصل ششم را به تصویر می‎کشد و یک الیور کویین ریش‎دار را نشان می‎دهد که در حال کشمکش با زندگی در زندان است. ظاهرا، پاتیزان‎ها از زمان دستگیری الیور بدون فعالیت بودند و اکنون، یک گرین اروی جدید ظهور کرده است. این تریلر همچنین آشکار می‎کند که دیاز همچنان حضور دارد و با آزار و اذیت کسانی که اولیور به آنها اهمیت می‎دهد، به دنبال گرفتن انتقام از او است. در طی پنل کامیک‎کان همچنین تایید شده که لانگ‎باو هانترز قرار است در این فصل به سریال اضافه شوند. لانگ‎باو هانترز شامل دیاز، کودیاک با بازی مایکل جانسون، رد دارت با بازی هولی الیسا و سایلنسر با بازی میراندا ادواردز می‎باشد.

تریلر فصل ۷ سریال Arrow (ارو)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *