بیاتومگ – در طی رویداد کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸، تریلری برای فصل ۲ سریال The Gifted (با استعداد) منتشر شده که پولاریسی را نمایان می‎کند که به طرز خطرناکی از کنترل خارج شده است. به نظر می‎رسد که باردار بودن بیشتر از قبل بر روی قدرت‎های او تاثیر گذاشته و هر بار که بچه لگد می‎زند، او پالس‎های الکترومغناطیسی بیشتری رها می‎سازد. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مختلف دانلود یا مشاهده نمایید.

سریال با استعداد، یک موفقیت عظیم ثابت‎شده برای همکاری میان شبکه فاکس و کمپانی مارول می‎باشد. فصل اول سریال، جهش‎یافته‎ها را در دنیایی پادآرمانی معرفی کرد که در آن، انسان‎ها و جهش‎یافته‎ها برای بدست آوردن نتیجه مورد نظر خود در حال مبارزه می‎باشند. مردان ایکس ناپدید شده است و تنها یک تشکیلات زیرزمینی باقی مانده تا به جهش‎یافته‎ها کمک کند تا از آمریکا خارج شوند. اما در سایه‎ها، تهدید هل‎فایر کلاب در حال بازگشت بود. در پایان فصل اول سریال، آن تشکیلات زیرزمینی از هم پاشید و پولاریس، دختر مگنتو و وارث قدرت‎های او، جبهه خود را عوض کرد.

اولین تریلر منتشر شده برای فصل ۲ سریال با استعداد، مفهوم دیگری را آشکار می‎کند که به طور مستقیم از کتاب‎های کمیک برداشت شده است. به نظر می‎رسد که بلینک یک جبهه سوم نیز پیدا کرده که مورلاکس نام دارد و گروهی از جهش‎یافته‎های ساکن مجرای فاضلاب می‏‎باشند که سعی دارند مخفی بمانند و در چیزی دخالت نکنند. با افزایش روز افزون جنگ میان انسان‎ها و جهش‎یافته‎ها، این امکان برای مورلاکس فراهم نیست تا برای همیشه مخفی و پنهان باقی بمانند. پخش فصل ۲ سریال با استعداد قرار است از روز چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ (۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸) شروع شود.

تریلر فصل ۲ سریال The Gifted (با استعداد)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *