بیاتومگ – کمپانی سونی پیکچرز سومین تریلر رسمی از فیلم Venom (ونوم) با بازی تام هاردی در نقش ادی براک را منتشر کرده است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت دانلود یا مشاهده کنید. فیلمنامه فیلم ونوم را جف پینکنر و اسکات رزنبرگ قلم زده‌اند و کارگردانی آن را روبن فلیشر برعهده دارد.

این فیلم اولین فیلم از مجموعه فیلم‌های کمپانی سونی براساس کتاب‌های کمیک حول دشمنان مرد عنکبوتی شامل ادی براک ملقب به ونوم، سیلور سیِبل و بلک کت می‎باشد. تا آنجایی که معلوم شده است، فیلم ونوم کاملا جدا از دنیای سینمایی مارول است و مشخص نیست که آیا مرد عنکبوتی در آن حضور پیدا خواهد کرد یا خیر. فیلم ونوم در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

فیلم ونوم، روزنامه‎نگاری به نام ادی براک را دنبال می‎کند که در حال جستجو و تحقیق در مورد یک رسوایی جدید و تازه است. او که مصمم است تا به حرفه روزنامه‎نگاری خود جان تازه‎ای بدهد و آن را بار دیگر به مسیر موفقیت بازگرداند، به سان فرانسیسکو می‎رود تا در آنجا در مورد موسسه مرموز بنیاد زندگی و مدیر آن، دکتر کارلتون دریک با بازی ریز احمد تحقیق کند. او در آنجا نوع دیگری از مشکل و دردسر که فراتر از انتظارش بود را کشف می‏‎کند.

بخش اعظمی از این تریلر مشابه تریلری است که در کامیک‎کان سن دیگو ۲۰۱۸ منتشر شده بود. این تریلر جدید اولین تصویر از شخصیت منفی فیلم ونوم یعنی یک سیمبیوت دیگری به نام رایت با بازی ریز احمد را ارائه می‎دهد. این تریلر همچنین اشاراتی به دیگر سیمبیوت‌ها دارد. یکی از آنها، یک سیمبیوت زرد است که ممکن است به فیج تبدیل شود و دیگری، زنی است که با یک سیمبیوت ادغام شده است. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل میشل ویلیامز، اسکات هیز، رید اسکات، جنی اسلیت و با حضوری کوتاه از وودی هارلسون در نقش کارنیج می‎باشد.

تریلر فیلم Venom (ونوم)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *