بیاتومگ – حدود چند سالی است که بیننده ها با اثرات کریستوفر نولان ارتباط نزدیکی دارند. آخرین اثر شوکه کننده ی او، Interstellar، طرح خیلی بزرگ، همچنین ایده ای خیلی عظیم بود و او این را خیلی خوب انجام داد و به شخصیت ها یک زیربنای واقعی احساسی داد. همانطور که این فیلم به خوبی ظاهر شد، با این حال، اما هنوز یک ذره بر سر آن بحث وجود دارد.

در زیر می توانید تیزر کوتاهی از فیلم Dunkirk 2017 را مشاهده کنید یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

صرف نظر از آنچه که شما در مورد این فیلم فکر می کنید، کریستوفر نولان به طور کامل برای خود یک آوازه ساخته است. هر یک از فیلم های او، فراتر از فیلم های ساده است، آنها درون خودشان اتفاق می افتند، به نظر می رسد که این روندی است که نولان می خواهد در اثر بعدی خود، فیلم Dunkirk 2017 ادامه بدهد.

علاوه بر انتشار پوستر فیلم Dunkirk 2017، آنها یک نقشه منتشر کرده اند که به بیننده ها توضیح می دهد که داستان فیلم در کجا رخ می دهد و آنها با چه جغرافیایی رو به رو هستند.

Dunkirk 2017
Dunkirk 2017
Dunkirk 2017-Map
Dunkirk 2017-Map

آخرین پوستر به نظر کاملا با سکان داری کریستوفر نولان همخوانی دارد، شخصیت های آسیب دیده به شرایط فوق العاده ای وارد می شوند. تصورات در مورد قطعه ی بعدی گیج کننده است و به سناریو وزن زیادی می دهد. در حالی که من می توانم این نقد را در مورد فیلم های نولان بگویم که آنها قطعه ای سرد هستند که به ایده بیشتر از کاراکترها اهمیت می دهند، من استدلال می کنم که فیلم ساز سعی دارد که با تلاش، یک فیلم هم نوا با دو فیلم قبلی خود بسازد تا این مشکل را بر طرف کند.

شاید کریستوفر نولان با فیلم Dunkirk 2017 یک تلنگر بزرگتری را به سینما وارد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *