بیاتومگ – در پوستری بین المللی از فیلم Venom (ونوم) که توسط کمپانی سونی پیکچرز منتشر شده، ونوم و زبان انعطاف‎پذیرش در مرکز آن قرار گرفته‎اند. در زیر می‎توانید این پوستر را مشاهده کنید. فیلمنامه فیلم ونوم را جف پینکنر و اسکات رزنبرگ قلم زده‌اند و کارگردانی آن را روبن فلیشر برعهده دارد.

این فیلم اولین فیلم از مجموعه فیلم‌های کمپانی سونی براساس کتاب‌های کمیک حول دشمنان مرد عنکبوتی شامل ادی براک ملقب به ونوم، سیلور سیِبل و بلک کت می‎باشد. تا آنجایی که معلوم شده است، فیلم ونوم کاملا جدا از دنیای سینمایی مارول است و مشخص نیست که آیا مرد عنکبوتی در آن حضور پیدا خواهد کرد یا خیر.

فیلم ونوم، روزنامه‎نگاری به نام ادی براک با بازی تام هاردی را دنبال می‎کند که در حال جستجو و تحقیق در مورد یک رسوایی جدید و تازه است. او که مصمم است تا به حرفه روزنامه‎نگاری خود جان تازه‎ای بدهد و آن را بار دیگر به مسیر موفقیت بازگرداند، به سان فرانسیسکو می‎رود تا در آنجا در مورد موسسه مرموز بنیاد زندگی و مدیر آن، دکتر کارلتون دریک با بازی ریز احمد تحقیق کند. او در آنجا نوع دیگری از مشکل و دردسر که فراتر از انتظارش بود را کشف می‏‎کند.

دیگر بازیگران فیلم نیز شامل میشل ویلیامز، اسکات هیز، رید اسکات، جنی اسلیت و با حضوری کوتاه از وودی هارلسون در نقش کارنیج می‎باشد. فیلم ونوم برای اکران در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) برنامه‌ریزی شده است. فیلم ونوم قرار است دارای رده سنی ۱۷+ باشد.

پوستر فیلم Venom (ونوم)

فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *