بیاتومگ – کمپانی پارامونت اولین تصویر رسمی از فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) را منتشر کرد. عنوان رسمی این فیلم هنوز اعلام نشده و کارگردانی آن در دستان تیم میلر می‎باشد و جیمز کامرون نیز در جایگاه تهیه‎کنندگی قرار دارد. این تصویر، سه بازیگر زن اصلی فیلم را به تصویر می‎کشد که شامل ناتالیا ریز در نقش دنی راموس، مکنزی دیویس در نقش گریس و لیندا همیلتون در نقش سارا کانر است.

فیلم نابودگر ۶ قرار است راه‎اندازی مجدد از این مجموعه علمی-تخیلی و ۳۴ ساله باشد و به طور مستقیم نیز اتفاقات فیلم Terminator 2: Judgement Day (نابودگر ۲: روز داوری) را دنبال می‎کند. این فیلم تازه همچنین قرار است اتفاقات سه فیلم دیگر این مجموعه یعنی فیلم‎های نابودگر ۳، ۴ و ۵ را نادیده بگیرد و اتفاقات آن در زمانی رخ خواهند داد که در آن، سارا کانر همچنان زنده و سرحال است. حضور آرنولد شوارتزنگر نیز برای ایفای نقش تی-۸۰۰ تایید شده است.

گرچه هنوز نه خلاصه داستان و نه عنوان رسمی فیلم اعلام نشده اما بنابر گزارش‎ها، در فیلم نابودگر ۶، سارا کانر و تی-۸۰۰ تلاش دارند تا از یک زن جوان مکزیکی به نام دنی محافظت کنند که در زمان حال توسط یک نوع جدید نابودگر با بازی گابریل لونا در حال تعقیب و شکار است. گریس نیز یک قاتل و سرباز است که از زمان پسا آخرالزمانی می‎آید و ظاهرا در حال کمک به سارا و دنی می‎باشد. فیلم نابودگر ۶ قرار است در تاریخ جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

تصویر فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶)

فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶)
فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *