خانه آخرین خبرها لامورن موریس به فیلم Bloodshot (بلادشات) پیوست

لامورن موریس به فیلم Bloodshot (بلادشات) پیوست

۰

بیاتومگ – لامورن موریس به جمع بازیگران فیلم Bloodshot (بلادشات) اضافه شد. فیلم بلادشات محصول کمپانی سونی و با بازی وین دیزل در نقش اصلی و براساس کتاب‎های کمیکی به همین نام می‎باشد. اخیرا دیگر بازیگر فیلم بلادشات، سم هیوین، اعلام کرده بود که به زودی فیلمبرداری فیلم آغاز خواهد شد.

وقتی صحبت از اقتباس‎های سینمایی پربودجه از کتاب‎های کمیک می‌شود، همیشه نام استودیو مارول و کمپانی برادران وارنر در راس قرار دارد، اما دیگر استودیوها نیز سهم نسبتا خوبی در اقتباس‌ها از کتاب‎های کمیک دارند. کمپانی سونی علاوه بر فیلم‎های مرد عنکبوتی که با مشارکت استودیو مارول ساخته و فیلم‎های Venom (ونوم) و Silver & Black (سیلور و بلک)، در حال کار بر روی اقتباسی دیگر می‎باشد که بلادشات نام دارد.

فیلم Bloodshot (بلادشات)
فیلم Bloodshot (بلادشات)

دیو ویلسون قرار است کارگردانی فیلم بلادشات را در دست بگیرد. فیلمنامه آن را نیز اریک هایسرر قلم زده است. دیگر بازیگرانی که قبلا به این فیلم پیوسته‎اند شامل سم هیوین، الیزا گونزالس، یوهانس هوکور یوهانسون، توبی کبل و مایکل شین می‎باشد. کاراکتر اصلی فیلم که توسط دیزل بازی می‎‌شود، یک گانگستر کشته شده می‎باشد که پس از اینکه احیا می‎شود، قدرت احیا و همچنین توانایی تغییر شکل را پیدا می‎کند.

لامورن موریس قرار است نقش دانشمند جوانی به نام ویلفرد ویگانس را بازی کند که به طرز غیرمنتظره‎ای با بلادشات هم‎پیمان می‎شود. بنابر گزارش‎ها، موریس برای ایفای این نقش در دو فیلم دیگر نیز قرارداد امضا کرده که حاکی از تلاش کمپانی سونی برای تبدیل کردن این فیلم به یک مجموعه فیلم طولانی و موفق می‎باشد. فیلم بلادشات قرار است در تاریخ جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ (۲۱ فوریه ۲۰۲۰) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *