خانه آخرین خبرها مت دیمون و بن افلک فیلمی در مورد رسوایی بازی مونوپولی مک‎دونالد می‎سازند

مت دیمون و بن افلک فیلمی در مورد رسوایی بازی مونوپولی مک‎دونالد می‎سازند

۰
مت دیمون و بن افلک

بیاتومگ – بن افلک و مت دیمون قرار است اقتباسی سینمایی از داستان واقعی و عجیب سرقت و کلاه‌برداری بازی مونوپولی مک‎دونالد را بسازند. این دو دوست همیشگی، اولین موفقیت بزرگ خود را زمانی کسب کردند که در سال ۱۹۷۷ علاوه بر نوشتن فیلمنامه فیلم Good Will Hunting (ویل هانتینگ خوب)، در آن به نقش‎آفرینی پرداختند.

این دو پس از کسب جایزه اسکار برای این فیلم، چندین بار دیگر نیز با یکدیگر همکاری کرده‌اند که شامل فیلم Dogma (جزم‌اندیشی) می‎باشد. این دو علاوه بر همکاری‌های موفقیت‌آمیزشان، به طور فردی نیز به موفقیت‎های زیادی دست یافتند و اکنون نیز قرار است بار دیگر با یکدیگر همکاری کنند.

مت دیمون و بن افلک
مت دیمون و بن افلک

بنابر گزارش‎ها، کمپانی فاکس قرن بیستم برنده مزایده شده و اکنون حقوق فیلمی براساس این داستان واقعی را در دست دارد. این فیلم که براساس مقاله‎ای از سایت دیلی بیست می‎باشد، به بررسی سوءاستفاده‎های پلیس سابقی به نام جری جیکوبسون می‎پردازد که با فروش قطعات جعلی پازل مونوپولی، تقریبا ۲۴ میلیون دلار از بازی مونوپولی ارائه شده توسط رستوران‎های مک‎دونالد سرقت کرده است.

بن افلک قرار است عهده‎دار وظیفه کارگردانی این فیلم باشد و مت دیمون نیز قرار است در آن به نقش‌آفرینی بپردازد. نویسندگان فیلم‌های Deadpool (ددپول)، پاول ورنیک و رت ریس نیز وظیفه قلم زدن فیلمنامه فیلم را در دست دارند. کمپانی فاکس قرن بیستم برای بدست آوردن حقوق این فیلم با کمپانی‌هایی همچون یونیورسال، برادران وارنر و نتفلیکس رقابت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *