بیاتومگ – کمپانی آناپورنا اولین تریلر رسمی برای فیلم If Beale Street Could Talk (اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند) را منتشر کرده است. این فیلم ساخته بری جنکینز، سازنده فیلم Moonlight (مهتاب)، می‎باشد و اقتباسی سینمایی از رمانی به همین نام نوشته جیمز بالدوین است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. انتشار این تریلر با سالروز تولد مرحوم بالدوین مصادف شده و حتی همراه با صحبت‎های خلاقانه آرشیوی این نویسنده می‎باشد.

فیلم اگر خیابان بیل می‎توانست صحبت کند بر اساس رمانی به همین نام محصول سال ۱۹۷۴ است و در واقع توسط بری جنکینز در دوره زمانی میان اولین فیلمش در سال ۲۰۰۸ یعنی فیلم Medicine for Melancholy (دوایی برای مالیخولیا) و فیلم مهتاب در سال ۲۰۱۶ نوشته شده است. فیلم اگر خیابان بیل می‎توانست صحبت کند قرار است در تاریخ جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ (۳۰ نوامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها اکران شود.

داستان فیلم بر محوریت زنی ۱۹ ساله از منظقه هارلم شهر نیویوک به نام کلمنتاین ریورز ملقب به تیش با بازی کیلی لین می‎باشد که عاشق مجسمه‎ساز رو به موفقیتی به نام آلونزو هانت ملقب به فونی با بازی استیون جیمز می‎شود. با این حال، زمانی که فونی به اشتباه به تجاوز جنسی متهم و به زندان فرستاده می‎شود، همه چیز به تیش وابسته است تا قبل از اینکه دیر بشود، بی‎گناه بودن نامزدش را ثابت نماید.

تریلر فیلم If Beale Street Could Talk (اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *