خانه آخرین خبرها ربکا فرگوسن به فیلم نسخه‌فرعی Men in Black (مردان سیاه‌پوش) و فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) پیوست

ربکا فرگوسن به فیلم نسخه‌فرعی Men in Black (مردان سیاه‌پوش) و فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) پیوست

۰
ربکا فرگوسن - فیلم Men in Black (مردان سیاه‌پوش) و فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ)

بیاتومگ – ربکا فرگوسن در نقش‎های کلیدی به جمع بازیگران فیلم بدون عنوان و نسخه‌فرعی Men in Black (مردان سیاه‌پوش) و فیلم اقتباسی از رمان Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) پیوست. این بازیگر سوئدی به تازگی نقش مامور ایلسا فاوست را در جدیدترین فیلم مجموعه فیلم‌های ماموریت: غیرممکن به نام Mission: Impossible – Fallout (ماموریت: غیرممکن –  فال‎اوت) ایفا کرده است.

کارگردانی فیلم نسخه‎‌فرعی مردان سیاه‎پوش را اف گری گری برعهده دارد. اتفاقات این فیلم جدید نیز در همان دنیای فیلم‌های قبلی رخ می‎دهد، فیلم‌هایی که الهام گرفته شده از کتاب‌های کمیک می‎باشند اما با این تفاوت که بر روی دو مامور ام‎آی‎بی متفاوتی تمرکز دارد که توسط کریس همسوورث و تسا تامپسون بازی می‎شوند.

در همین حال، فیلم دکتر اسلیپ، فیلمی اقتباسی از رمان دنباله رمان The Shining (درخشان) نوشته استیون کینگ است و کارگردانی آن نیز در دستان مایک فلناگان می‎باشد که قبلا نیز عهده‎دار کارگردانی اقتباس دیگری از رمان‎های استیون کینگ به نام Gerald’s Game (بازی جرالد) بوده است. ربکا فرگوسن قرار است نقش شرور فیلم دکتر اسلیپ را به تصویر بکشد.

فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)
فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)

بنابر گزارش‎ها، ربکا فرگوسن تقریبا به طور همزمان قراردادش برای حضور در فیلم نسخه‌فرعی مردان سیاه‎پوش کمپانی سونی و فیلم دکتر اسلیپ کمپانی برادران وارنر را نهایی کرده است. گفته شده که در فیلم جدید مردان سیاه‌پوش، فرگوسن قرار است یکی از نقش‌های اصلی را ایفا کند و این در صورتی است که قبلا از همسوورث و تامپسون به عنوان بازیگران نقش‌های اصلی یاد شده بود.

فیلم نسخه مردان سیاه‌پوش قرار است در تاریخ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ (۱۴ ژوئن ۲۰۱۹) و فیلم دکتر اسلیپ قرار است در تاریخ جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ (۲۴ ژانویه ۲۰۲۰) بر روی پرده سینماها به اکران دربیایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *