بیاتومگ – فیلم کوتاه Megan (مگان) به صورت آنلاین منتشر شده است. این فیلم کوتاه را در زیر می‌توانید به طور کامل با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. این فیلم کوتاه در مورد کاراکتری از فیلم ۱۰Cloverfield Lane (خیابان شماره ۱۰ کلاورفیلد) است که هرگز دیده نشده است. تاکنون سه فیلم در مجموعه فیلم‌های کلاورفیلد منتشر شده که شامل فیلم کلاورفیلد ۲۰۰۸، فیلم خیابان شماره ۱۰ کلاورفیلد ۲۰۱۶ و فیلم The Cloverfield Paradox 2018 (کلاورفیلد پارادوکس) می‎باشد.

فیلم کوتاه مگان که اتفاقات آن در دنیای کلاورفیلد رخ می‌دهد، توسط سرپرست جلوه‌های ویژه گرگ استرش کارگردانی شده و بر محوریت دختر کاراکتر هاوارد استمبلر با بازی جان گودمن از فیلم خیابان شماره ۱۰ کلاورفیلد می‎باشد. در آن فیلم، هاوارد استمبلر به کرات در مورد دخترش مگان سخن می‌گفت. کاراکتر مگان هرگز در فیلم دیده نشد و بر طبق گفته‌های هاوارد، دو سال قبل از اتفاقات فیلم گمشده است.

این فیلم کوتاه به طور مختصر به این می‌پردازد که چه اتفاقی برای مگان رخ داده است. به لطف تجربه کارگردان فیلم در بخش جلوه‌های ویژه، این فیلم از عوامل فنی فیلمبرداری بزرگی سود می‌برد. نقش مگان را ماتیلدا لوتز به تصویر می‌کشد و زمانی که یک کاراکتر به مگان می‌گوید: “پیرمرد دیوانه نبوده است، مگه نه؟”، فیلم ارجاعی مستقیم به فیلم خیابان شماره ۱۰ کلاورفیلد دارد.

فیلم کوتاه Megan (مگان)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *