خانه آخرین خبرها مارک مارون حضورش در فیلم Joker (جوکر) را تایید کرد

مارک مارون حضورش در فیلم Joker (جوکر) را تایید کرد

۰
مارک مارون - فیلم Joker (جوکر)

بیاتومگ – گزارش‌های اخیر حاکی از آن بود که مارک مارون برای ایفای نقشی در فیلم Joker (جوکر) مد نظر می‌باشد و اکنون نیز این بازیگر اضافه شدنش به جمع بازیگران فیلم را تایید کرده است. کارگردانی این فیلم مستقل و خاستگاه جوکر را تاد فیلیپس برعهده دارد و نقش‎آفرینی واکین فینیکس در آن به عنوان جوکر نیز تایید شده است. فیلمنامه فیلم را نیز فیلیپس به همراه اسکات سیلور قلم زده است.

دیگر بازیگرانی که شایعاتی در مورد انتخاب آنها برای حضور در فیلم جوکر شنیده شده، رابرت د نیرو و ززی بیتز می‌باشد. ظاهرا بیتز قرار است نقش یک مادر مجرد را بازی کند که توجه جوکر را به خود جلب می‎کند. کمپانی برادران وارنر به طور رسمی اعلام کرده که فیلم جوکر قرار است در تاریخ جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ (۴ اکتبر ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

مارک مارون - سریال GLOW
مارک مارون – سریال GLOW

مارک مارون در یک برنامه به توصیف شادی و شگفتی‌اش از پیوستن به واکین فینیکس و رابرت د نیرو در فیلم مستقل جوکر پرداخت. در آن برنامه، مارک مارون اظهار داشت:

“خانم‌ها و آقایان، کاملا درست است که من به جمع بازیگران فیلم جدید جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس و با بازی واکین فینیکس و رابرت دنیرو پیوسته‎ام.”

اتفاقات فیلم جوکر قرار است در دهه ۸۰ میلادی رخ بدهد و داستان خاستگاه یکی از برجسته‌ترین دشمنان بتمن را بازگو خواهد کرد، گرچه، این فیلم جدا از دنیای سینمایی دی‌سی خواهد بود که با نام دنیاهای دی‌سی شناخته می‌شود. مارک مارون در رابطه با فیلمنامه فیلم نیز اظهار داشت:

“صادقانه بگویم، فیلمنامه بسیار عالی‌ای است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *