بیاتومگ – اولین پوستر از فیلم Stan & Ollie (استن و اولی)، فیلم بیوگرافی استن لورل و الیور هاردی، منتشر شد. این پوستر را در زیر می‌توانید مشاهده کنید. علاوه بر این پوستر، تصویری نیز منتشر شده که در بالا مشاهده می‌نمایید.

فیلم استن و اولی با بازی استیو کوگان در نقش استن لورل و جان سی ریلی در نقش الیور هاردی می‎باشد. فیلم استن و اولی قرار است در اختتامیه جشنواره فیلم لندن امسال که در تاریخ یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ (۲۱ اکتبر ۲۰۱۸) برگزار می‌شود، به اکران دربیاید.

فیلم استن و اولی، داستان واقعی یکی از بزرگترین کمدین‌های دونفره هالیوود یعنی لورل و هاردی را بازگو می‎کند. این برای اولین بار است که این داستان قرار است بر روی پرده نقره‌ای اکران شود. این فیلم، داستان گرم و صمیمانه سفر این دو نفر به انگلستان و ایرلند را بازگو می‎کند، سفری که به تور خداحافظی پیروزمندانه این دو تبدیل شد.

این دو نفر با حمایت و پشتیبانی همسرانشان به نام لوسیل با بازی شیرلی هندرسون و آیدا با بازی نینا آریاندا که به نوبه خود، کمدین‌های نیرومندی بودند، عشق به بازیگری و همچنین عشق به یکدیگر موفق شدند تا فشار کاری و برنامه کاری شلوغ را تحمل نمایند و جایگاه خود را در قلب اجتماع دوست‎دارانشان محفوظ نمایند.

پوستر فیلم Stan & Ollie (استن و اولی)

فیلم Stan & Ollie (استن و اولی)
فیلم Stan & Ollie (استن و اولی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *