خانه آخرین خبرها فیلم Pirates of the Caribbean 6 (دزدان دریایی کارائیب ۶) در حال توسعه است

فیلم Pirates of the Caribbean 6 (دزدان دریایی کارائیب ۶) در حال توسعه است

۰
فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان حکایت نمی‌کنند)

بیاتومگ – به نظر می‌رسد که کمپانی دیزنی همچنان در حال توسعه فیلم Pirates of the Caribbean 6 (دزدان دریایی کارائیب ۶) می‌باشد و قصد دارد تا یکی از کارگردانان فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان حکایت نمی‌کنند) یعنی یواخیم رونینگ را برای کارگردانی این فیلم جدید به خدمت بگیرد.

در حال حاضر، رونینگ در حال کارگردانی فیلم Maleficent II (ملفیسنت ۲) برای کمپانی دیزنی می‌باشد، بنابراین، احتمالا تا زمانی که فیلم ملفیسنت ۲ در سال ۲۰۲۰ اکران شود، خبری از شروع تولید فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ نخواهد بود. بنابر گزارش‌ها، نویسندگان فیلم مردگان حکایت نمی‌کنند، جف ناتانسون و تری روسیو، به همراه تد الیوت قرار است فیلمنامه فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ را قلم بزنند.

یواخیم رونینگ - فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان حکایت نمی‌کنند)
یواخیم رونینگ – فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان حکایت نمی‌کنند)

بنابر گزارش‌ها، کمپانی دیزنی قصد دارد تا مدتی کوتاه پس از اینکه فیلمبرداری فیلم ملفیسنت ۲ به پایان رسید، تولید فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ با حضور یواخیم رونینگ بر روی صندلی کارگردانی آن آغاز نماید. در صورت صحیح بودن این موضوع، پس می‌توان انتظار فاصله ۴ یا ۵ ساله میان فیلم دزدان دریایی کارائیب ۵ و ۶ را داشت.

صحنه پساتیتراژ پایان فیلم مردگان حکایت نمی‎کنند، اشاراتی به بازگشت شخصیت منفی فیلم‌های دوم و سوم دزدان دریایی کارائیب یعنی دیوی جونز داشت. بیل نای که نقش این دزد دریایی بدنام با ریشی ماهیچه‌ای را بازی می‎کند، از علاقه‌اش برای حضور در فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ گفته است اما اذعان داشته که تا زمانی که یک طرفدار این موضوع را به او گفته، چیزی در مورد تیزر پساتیتراژ فیلم مردگان حکایت نمی‎کنند، نمی‎دانسته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *