بیاتومگ – با وجود جنجال و مشاجره‌های حول جیمز فرانکو، تریلری برای فصل ۲ سریال The Deuce (شیطان) محصول شبکه اچ‎بی‎او منتشر شده که یک روایت در مورد دوره دیسکو و کلاب در شهر نیویورک را به نمایش می‌گذارد. این سریال ساخته دیوید سایمون و جورج پلکانوس است و فصل اول آن نیز به بررسی رنج و زحمت‎های افراد دخیل در صنعت پورن در شهر نیویورک در دهه ۷۰ میلادی می‎پردازد.

در این سریال، فرانکو نقش یک دوقلو را بازی می‎کند که یکی از آنها مالک مشروب فروشی به نام وینسنت مارتینو و دیگری، برادر غیرقابل پیش‎بینی‎اش به نام فرانکی است. دیگر بازیگران سریال نیز شامل مگی جیلنهال، بنگا اکینگبه، گری کار، دومینیک فیشبک، مارگاریتا لویوا، امیلی مید و متد مان می‎باشد.

شبکه اچ‌بی‌او پس از پخش دو قسمت از فصل اول سریال، آن را برای فصل دوم تمدید کرد و تقریبا چهار ماه پس از این موضوع، اتهامات آزار و اذیت جنسی، جیمز فرانکو را هدف گرفتند. او توسط چندین زن که تحت نظر وی به تحصیل بازیگری می‎پرداختند، متهم به رفتار نامناسب و آزار و اذیت جنسی شده بود.

شبکه اچ‌بی‌او تیزری برای فصل دوم سریال شیطان منتشر کرده که در ابتدا، جیمز فرانکو را نشان نمی‌دهد. در عوض، این تیزر تمرکز خود را بر روی کاراکتر ایلین مارتل ملقب به کندی با بازی مگی جیلنهال قرار می‎دهد. اتفاقات فصل دوم در سال ۱۹۷۷ رخ می‎دهند که تقریبا فاصله ۵ ساله با اتفاقات فصل اول دارد و دیالوگ‌ها و تصاویر نیز گویای این موضوع می‎باشند. پخش فصل دوم سریال شیطان قرار است از تاریخ دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ (۹ سپتامبر ۲۰۱۸) شروع شود.

تیزر فصل ۲ سریال The Deuce (شیطان)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *