بیاتومگ – هنری کویل اخیرا آشکار کرده که خیلی دوست دارد تا در اقتباس پیش‌روی کمپانی نتفلیکس از مجموعه بازی The Witcher (ویچر) نقش‌آفرینی کند. کویل که خود یک گیمر است، در فیلم Man of Steel (مرد پولادین) بازی کرده و اخیرا نیز نقش آگوست والکر را در فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت: غیرممکن – فال‌اوت) به تصویر کشیده است. او قبلا آشکار کرده بود که تماسی از زاک اسنایدر دریافت کرده و به او گفته که به دلیل اینکه بازی World of Warcraft (دنیای وارکرافت) را بازی می‎کرده، برای ایفای نقش سوپرمن انتخاب شده است.

نویسنده و تهیه‎کننده اجرایی، لورن اس هیسریچ قبلا اظهار داشته بود که سریال ویچر احتمالا برای فصل اول دارای ۸ قسمت خواهد بود و به احتمال زیاد نیز در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی پخش خواهد شد. او همچنین اشاره کرده بود که فیلمنامه سریال تکمیل شده و او به دنبال آن است تا با تشکیل اتاقی از نویسندگان، وارد مرحله بسیار حیاتی و مهم بازنویسی شود.

بازی The Witcher (ویچر)
بازی The Witcher (ویچر)

در مصاحبه‎ای تازه، از هنری کویل سوال شده بود که اخیرا چه بازی‎ای بازی کرده است. او در پاسخ اظهار داشت که اخیرا بازی ویچر ۳ را دوباره بازی کرده است و آن را یک بازی بسیار خوب خواند. در ادامه از وی سوال شد که آیا به ایفای نقش اصلی این مجموعه بازی یعنی گرالت ریویایی در اقتباس سریالی آن علاقه‌مند است یا خیر.

او در پاسخ گفت:

“بله صدرصد. این قطعا یک نقش شگفت‌انگیز خواهد بود.”

کویل همچنین آشکار کرد که او یکی از طرفداران سرسخت رمان‌های ویچر نوشته ساپکوفسکی است و افزود:

“کتاب‌ها واقعا بسیار خوب هستند … من شروع به خواندن آنها کرده‌ام و واقعا ارزش خواندن را دارند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *