بیاتومگ – کمپانی دیزنی دومین تریلر رسمی از فیلم The Nutcracker and the Four Realms (فندق‌شکن و چهار قلمرو) را منتشر کرده است که در زیر می‌توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر انتشار این تریلر، پوستری نیز برای این فیلم منتشر شده که در زیر مشاهده می‎کنید.

این فیلم، اقتباسی اکشن-زنده بر اساس داستان فندق‌شکن می‌باشد و در آن، بازیگر منکنزی فوی نقش یک دختر جوان به نام کلارا را بازی می‌کند که در آستانه کریسمس برای ماجراجویی درگیر با شاهزاده‌های فندق‌شکن جسور، پادشاهان موش صحرایی، پری‌های آبنبات رقاص و چیزهای دیگری راهی می‌شود.

این فیلم توسط لاسه هالستروم کارگردانی می‌شود و فیلمنامه آن را اشلی پاول قلم زده است. البته وظیفه کارگردانی فیلمبرداری دوباره بخش‌هایی از فیلم را جو جانستون در دست دارد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل برنده جایزه اسکار مورگان فریمن در نقش پدر عجیب کلارا به نام دروسمایلر و هلن میلر در نقش مادر گینگر می‌باشد. کیرا نایتلی نیز نقش یک پری آبنبات را در این فیلم بازی می‎کند. خلاصه داستان فیلم به این صورت است:

“تمام آنچه که کلارا می‌خواهد، یک کلید است، کلیدی که جعبه‌ای را باز خواهد کرد که در آن هدیه‌ای باارزش از مادر مرحومش قرار گرفته است. یک رشته نخ طلایی در جشن کریسمس سالیانه پدرش در جلوی او ظاهر می‌شود و او را به سمت بدست آوردن این کلید هدایت می‌کند و بلافاصله، او از دنیایی عجیب، مرموز و موازی سر در می‌آورد. در آنجا کلارا با سربازی به نام فیلیپ، یک گروه موش و نایب السلطنه برخورد می‌کند. این نایب السلطنه بر سه قلمرو به نام‌های سرزمین برف‌ها، سرزمین گل‌ها و سرزمین شیرینی‌ها حکومت می‌کند. کلارا و فیلیپ برای پیدا کردن کلید و برگرداندن توازن به دنیا باید با شجاعت با چهارمین قلمرو روبه‌رو شوند، قلمرویی که خانه مادر گینگر ستمگر می‌باشد.”

این فیلم قرار است در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ (۲ نوامبر ۲۰۱۸) به اکران در بیاید.

تریلر فیلم The Nutcracker and the Four Realms (فندق‌شکن و چهار قلمرو)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم The Nutcracker and the Four Realms (فندق‌شکن و چهار قلمرو)

فیلم The Nutcracker and the Four Realms (فندق‌شکن و چهار قلمرو)
فیلم The Nutcracker and the Four Realms (فندق‌شکن و چهار قلمرو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *