خانه آخرین خبرها دنباله فیلم Power Rangers (پاور رنجرز) ساخته می‌شود

دنباله فیلم Power Rangers (پاور رنجرز) ساخته می‌شود

۰

بیاتومگ – کمپانی پارامونت و هازبرو در حال توسعه دنباله‎ای برای فیلم Power Rangers (پاور رنجرز) محصول سال ۲۰۱۷ می‎باشند. با اکران این فیلم بازسازی اکشن-زنده، سال گذشته پاور رنجرز بازگشت بزرگی به روی پرده نقره‎ای داشت. فیلم پاور رنجرز تنها موفق به کسب فروش جهانی ۱۴۲ میلیون دلاری شد که آن را به یک فیلم موفقیت‌آمیز از لحاظ تجاری تبدیل نمی‌کند.

این موضوع ضربه بسیار بزرگی به این مجموعه امیدوارکننده بود چراکه کمپانی پارامونت و سابان قبلا از چشم‌داشتشان برای ساخت هفت دنباله برای این فیلم گفته بودند. پس از ناامیدی در فروش در گیشه، این فیلم فروش نسبتا خوبی در عرضه خانگی داشت که امیدهای تازه‎ای را زنده کرد. پس از اینکه کمپانی هازبرو حقوق این فیلم را بدست آورد، احتمال ساخت دنباله‌ای برای این فیلم بعید به نظر می‎رسد اما اکنون خلاف این موضوع ثابت شده است.

Power Rangers (قدرت رنجرها)

گزارش شده که کمپانی آل اسپارک پیکچرز متعلق به هازبرو و پارامونت قرار است فیلم دیگری از دنیای پاور رنجرز را توسعه بدهد که دنباله‌ای برای فیلم سال ۲۰۱۷ می‎باشد. از زمانی که حقوق این مجموعه به دست کمپانی هازبرو رسیده، این کمپانی بارها از قصد خود برای محبوب و شناخته‌تر کردن فیلم‌های پاور رنجرز خبر داده بود.

از همین رو، انتظار می‌رفت که این کمپانی به جای اینکه دنباله‌هایی برای فیلم سال ۲۰۱۷ بسازد، فیلمی که عملکرد ضعیفی در گیشه داشته، سعی در راه‌اندازی مجدد این مجموعه و احتمالا با بازیگران تازه و همچنین عوامل فنی جدید بکند، اما به نظر می‎‌رسد که آنها قصد دارند تا راهی که در سال ۲۰۱۷ آغاز نموده‌اند را دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *