بیاتومگ – شبکه سایفای دومین تیزر رسمی برای فیلم The Last Sharknado: It’s About Time (آخرین شارک نادو: دیگه وقتش بود) را منتشر کرده که در آن، آشکار می‌شود که آخرین بخش از فیلم‌های شارک نادو، علاوه بر حضور کوسه‌ها، شامل دایناسورها، قهرمان‌های لباس مخصوص پوش و دنیاهای مربوط به آینده و همچنین بازدیدی از کشتی نوح است. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

برای مجموعه فیلم‎های شارک نادو، این سفری نیم دهه‎ای طولانی و عجیب بوده که به طور غیرمنتظره‎ای موفق شد تا در شبکه‎های اجتماعی، این فرض داستانی خود را بدرخشاند و به رتبه‎های بالایی دست یابد. برای دنباله‎های اولیه فیلم شارک نادو، همانطور که وضعیت‎ها به طور فزاینده‎ای گیج‎کننده‎تر و حضور کوتاه سلبریتی‎ها در فیلم‎ها بیشتر می‎شدند، توجه‎های بیشتری به این مجموعه فیلم جذب می‎شد. هرچند، با فیلم Sharknado 5: Global Swarming (شارک نادو ۵: هجوم جهانی) کاملا آشکار شد که مجموعه فیلم‎های شارک نادو دوره خود را طی کرده است.

شبکه سایفای اعلام کرده که فیلم شارک نادو ۶، آخرین فیلم از این مجموعه فیلم خواهد بود. در ابتدا قرار بود که فیلم در تاریخ ۲۵ جولای پخش شود اما در نهایت این فیلم قرار است در تاریخ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ (۱۹ آگوست ۲۰۱۸) پخش شود.

تیزر فیلم The Last Sharknado: It’s About Time (آخرین شارک نادو: دیگه وقتش بود)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *