خانه آخرین خبرها بن شوارتز صداپیشه نقش سونیک در فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) شد

بن شوارتز صداپیشه نقش سونیک در فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) شد

۰
فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت)

بیاتومگ – بن شوارتز قرار است صداپیشه نقش سونیک در فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) باشد. کمپانی پارامونت مسئولیت ساخت این فیلم اکشن-زنده از یکی از بزرگترین کاراکترهای سِگا که هرگز دیده نشده را برعهده دارد. در حال حاضر، فیلمبرداری این فیلم در جریان می‎باشد و تاکنون، اعلام نکرده بودند که چه کسی عهده‌دار نقش سونیک می‌باشد.

در فیلم سونیک خارپشت، جیمز مارسدن نقش اصلی انسانی فیلم را بازی می‌کند. مارسدن قرار است نقش یک پلیس را بازی کند که با سونیک دوست می‌شود. کارگردان فیلم Deadpool (ددپول)، تیم میلر، یکی از تهیه‎کنندگان فیلم می‎باشد و کارگردانی پروژه نیز در دستان جف فاولر است.

فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت)
فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت)

گزارش شده که بن شوارتز عهده‌دار صداپیشگی کاراکتر سونیک در فیلم سونیک خارپشت شده است. این بازیگر تنها وظیفه صداپیشگی را برعهده دارد و کاراکتر سونیک با پرده سبز و سی‌جی‌آی ساخته خواهد شد. شوارتز با صداپیشگی ناآشنا نیست اما صداپیشگی چنین کاراکتر نمادینی، برای او یک سطح تازه است.

جیم کری در این فیلم قرار است نقش شخصیت منفی یعنی دکتر روبوتنیک را به تصویر بکشد. این نقش، اولین حضور وی پس از چندین سال در یک فیلم بلاک‌باستری و پربودجه می‎باشد. تیکا سامپتر نیز قرار است نقش زن اصلی فیلم را ایفا نماید. فیلم سونیک خارپشت برای اکران در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برنامه‎ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *