بیاتومگ – تریلری برای فیلم Bel Canto (بل کانتو) منتشر شده است. در این تریلر، جولین مور یک خواننده مشهور است که گرفتار یک موقعیت آدم‌ربایی وحشتناک شده است. این فیلم، اقتباسی سینمایی به کارگردانی پاول ویتز از رمانی به همین نام نوشته آن پچت است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید.

در کشوری ناشناخته، یک جشن و مهمانی برگزار می‌شود. این امری بزرگ و پرسروصدایی است که در منزل معاون رییس جمهوری یک دیکتاتوری نظامی بی‌نام و نشان برگزار می‌شود و در این جشن، یک ستاره درخشان و خوش‌صدا به نام روکسان کاس با بازی جولین مور قرار است اجرا داشته باشد. خود معاون رییس جمهور در این جشن حضور ندارد اما یک مهمان محبوب و معروف در این مهمانی حضور دارد که اتفاقا صدا و آوای روکسان را می‌پرستد. او یک کارخانه‌دار ثروتمند ژاپنی به نام کاتسومی هوسوکاوا با بازی کن واتانابه می‌باشد. او به این کاخ آورده شده تا تحت تاثیر صدای روکسان قرار بگیرد و میلیون‌ها دلار به این کشور دچار مشکل اعطا نماید. چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.

اتفاقات این رمان الهام گرفته شده از بحران گروگانگیری سفارت ژاپن در شهر لیما، پایتخت پرو در سال‌های ۱۹۹۶ و ۱۹۹۷ می‌باشد. دیگر بازیگران این فیلم نیز شامل سباستین کوچ، کریستوفر لمبرت، رایو کاسی، تینوج هرتا و ماریا مرسدس کوروی می‌باشد. آوازهایی درون فیلم توسط خواننده بین‌المللی اپرا رنه فلمینگ اجرا شده است. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) اکران شود.

فیلم Bel Canto (بل کانتو)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *