خانه آخرین خبرها بازیگران فیلم In The Tall Grass (درون علف‌های بلند) مشخص شد

بازیگران فیلم In The Tall Grass (درون علف‌های بلند) مشخص شد

۰
فیلم In The Tall Grass (درون علف‌های بلند)

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس بازیگران فیلم In The Tall Grass (درون علف‌های بلند)، جدیدترین اقتباس سینمایی از رمان‌های استیون کینگ، را مشخص کرده است. این رمان که نوشته استیون کینگ و پسرش جو هیل می‎باشد، در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار به چاپ رسید. کارگردانی فیلم را وینچنزو ناتالی برعهده دارد.

داستان این رمان حول یک برادر و خواهر می‌باشد که پس از شنیدن گریه و تقاضای کمک یک پسر جوان، وارد مزرعه‌ای در شهر کانزاس می‌شوند و در آنجا متوجه می‌شوند که ممکن است راه خروجی از آنجا وجود نداشته باشد و موجودی شیطانی در درون علف‌های بلند کمین کرده است.

فیلم In The Tall Grass (درون علف‌های بلند)
فیلم In The Tall Grass (درون علف‌های بلند)

بنابر گزارش‌ها، تولید فیلم درون علف‎های بلند در حال حاضر در جریان است و این فیلم قرار است با بازی پاتریک ویلسون باشد. در ابتدا قرار بود تا جیمز مارسدن در این فیلم بازی کند اما او به دلیل تداخلات برنامه کاری‌اش، جای خود را به ویلسون داد. لیسلا د الیویرا و هریسون گیلبرتسون نیز قرار است نقش این خواهر و برادر داستان را به تصویر بکشند.

اوری ویتد، ریچل ویلسون و ویل بویی جونیور نیز دیگر بازیگرانی هستند که برای حضور در فیلم درون علف‌های بلند قرارداد امضا کرده‌اند. کمپانی نتفلیکس به دنبال آن است تا این فیلم ترسناک و هیجان‌انگیز را در سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت جهانی بر روی سرویس آنلاین خود عرضه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *