خانه آخرین خبرها حضور ساموئل ال جکسون و کوبی اسمالدرز در فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) تایید شد

حضور ساموئل ال جکسون و کوبی اسمالدرز در فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) تایید شد

۰
فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه)

بیاتومگ – نیک فیوری با بازی ساموئل ال جکسون و ماریا هیل با بازی کوبی اسمالدرز در فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) حضور خواهند داشت. این فیلم دنباله، به مدتی کوتاه پس از اتفاقات فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) خواهد پرداخت.

با این حال، اینکه چطور این دو فیلم به یکدیگر ربط پیدا می‎کنند، در حال حاضر تنها حدس و گمان است. اما آنچه که در حال حاضر مشخص می‎باشد، این است که پیتر پارکر با بازی تام هولند برای مدتی از شهر نیویورک فاصله خواهد گرفت و برای یک تعطیلات تابستانی به اروپا سفر خواهد کرد.

فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه)
فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه)

جان واتس که کارگردانی فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) را برعهده داشت، در جایگاه کارگردانی این فیلم قرار دارد. نویسندگان فیلمنامه فیلم بازگشت به خانه، کریس مک‎کینا و اریک سامرز، نیز فیلمنامه فیلم دور از خانه را قلم خواهند زد. جی بی اسموو و جیک جیلنهال در نقش شخصیت شروری به نام میستریو نیز از بازیگرانی هستند که حضورشان در این فیلم تایید شده است. دیگر بازیگران این فیلم که قرار است نقش‎های خود از فیلم اول را بازآفرینی کنند نیز شامل مایکل کیتون، زندیا و ماریسا تومی می‎باشد.

هشدار اسپویلر! کاراکترهای نیک فیوری و ماریا هیل در صحنه پساتیتراژ فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت) توسط بشکن تانوس از بین رفتند، هرچند، با تایید شدن این خبر، به نظر می‌رسد که آنها نیز همانند پیتر پارکر به زندگی بازخواهند گشت. هنوز مشخص نشده که این دو نفر از اعضای شیلد چگونه با داستان مرد عنکبوتی گره خواهند خورد. فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه قرار است در تاریخ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ (۵ جولای ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *