خانه آخرین خبرها دانکن جونز سریال Killer Intent (قصد قاتل) را می‌سازد

دانکن جونز سریال Killer Intent (قصد قاتل) را می‌سازد

۰
دانکن جونز - فیلم Mute (بی‌صدا)

بیاتومگ – به نظر می‌رسد دانکن جونز از اینکه برنامه کاری خود را شلوغ و پُر نگه دارد، هراسی ندارد و از همین رو، این کارگردان عهده‌دار ساخت سریال اقتباسی بر اساس رمان Killer Intent (قصد قاتل) نوشته تونی کنت به عنوان پروژه بعدی‌اش شده است. این برای اولین بار است که او عهده‌دار وظیفه کارگردانی در دنیای سریال می‌شود.

از زمان فیلم Moon (ماه) در سال ۲۰۰۹، او کارگردانی فیلم‌های زیادی با ژانرهای متفاوت را برعهده داشته که شامل فیلم هیجان‌انگیز Source Code (کد منبع) با بازی جک جیلنهال و همچنین فیلم اقتباسی از بازی ویدویی Warcraft (وارکرفت) است. پس از فیلم وارکرفت، دانکن جونز فیلم درام و علمی-تخیلی Mute (بی‌صدا) را برای کمپانی نتفلیکس کارگردانی کرده است. جونز اخیرا نیز اعلام کرده که اقتباس سینمایی از Rogue Trooper (روگ تروپر) که در مجموعه کتاب کامیک ۲۰۰۰ AD حضور داشته را کارگردانی خواهد کرد.

فیلم Warcraft (وارکرفت)
فیلم Warcraft (وارکرفت)

همانند بسیاری دیگر از افراد در این اواخر، جونز نیز دیدگان خود را به سوی دنیای سریال چرخانده است چراکه این رسانه به طور فزاینده‌ای به مقصدی برای بازیگران و کارگردانان مطلوب تبدیل شده است. این سریال علاوه بر اینکه اولین اثر جونز در دنیای سریال می‎باشد، قلمروی کارگردانی او را از ژانر علمی-تخیلی و فانتزی به ژانر اکشن و هیجان‌انگیز انتقال می‌دهد.

رمان‌های قصد قاتل بر محوریت جاسوسی به نام جو دمپسی می‌باشد که همراه با وکیل مدافع ایرلندی مایکل دولین و روزنامه‎‌نگار تلویزیونی آمریکایی سارا ترومن، توطئه و دسیسه‌ای را کشف می‌کنند که قصد بی‌ثبات کردن دولت بریتانیا پس از شکست خوردن عملیات ترور را دارد.

رمان قصد قاتل، اولین رمان از این مجموعه رمان نوشته کنت می‎باشد و دنباله این رمان نیز قرار است در سال ۲۰۱۹ با عنوان Marked For Death (نشان‌دار شده برای مرگ) به چاپ برسد. هنوز تاریخی برای پخش این سریال اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *