خانه آخرین خبرها بری لارسون به فیلم Just Mercy (فقط بخشش) پیوست

بری لارسون به فیلم Just Mercy (فقط بخشش) پیوست

۰
بری لارسون و مایکل بی جوردن - فیلم Just Mercy (فقط بخشش)

بیاتومگ – بازیگر نقش اصلی فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)، بری لارسون، به جمع بازیگران فیلم Just Mercy (فقط بخشش) اضافه شد. دیگر بازیگرانی که قبلا حضورشان در این فیلم تایید شده شامل مایکل بی جوردن و جیمی فاکس می‌باشد. این فیلم براساس کتابی به نام Just Mercy: A Story of Justice and Redemption (فقط بخشش: داستانی از عدالت و رهایی) است که در سال ۲۰۱۴ به چاپ رسیده بود.

کمپانی برادران وارنر تولید این فیلم درام دادگاهی را در اوایل سال جاری میلادی برعهده گرفت. قبل از این تغییر، قرار بود تا کارگردان فیلم Short Term 12 (بخش کوتاه‎مدت شماره ۱۲)، دستین کرتون، بر روی صندلی کارگردانی آن تکیه بزند اما هنوز این موضوع از سوی کمپانی برادران وارنر تایید نشده است. جدا از این مورد، کمپانی تاریخ اکرانی برای این فیلم در اوایل سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته است که احتمالا برای واجد شرایط شدن فیلم در اسکار آن سال، این فیلم در اواخر سال ۲۰۱۹ نیز به طور محدود اکران خواهد شد.

بری لارسون - فیلم The Glass Castle (قلعه شیشه‌ای)
بری لارسون – فیلم The Glass Castle (قلعه شیشه‌ای)

مایکل بی جوردن در فیلم فقط بخشش نقش وکیل برایان استیونسون را بازی خواهد کرد و جیمی فاکس نیز نقش یک زندانی محکوم به مرگ را به تصویر خواهد کشید که وکیل وی، برایان استیونسون می‎باشد. هنوز نقشی که بری لارسون در فیلم بازی خواهد کرد، مشخص نشده است.

بری لارسون در سال ۲۰۱۷ در فیلم The Glass Castle (قلعه شیشه‌ای) با کارگردان کرتون همکاری داشته است. کرتون به همراه اندرو لنهام مسئولیت نوشتن فیلمنامه اقتباسی فیلم را برعهده دارند. فیلم فقط بخشش قرار است در تاریخ جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ (۱۷ ژانویه ۲۰۲۰) به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *