بیاتومگ – دومین تریلر برای فصل ۱ سریال The Innocents (بیگناهان) منتشر شده که در آن، نفرینی فراطبیعی، جان‌ها و عشقی جوان را به خطر می‌اندازد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. علاوه بر انتشار تریلر، پوستری نیز برای این سریال منتشر شده است.

سریال بیگناهان با بازی سورشا گراوندسل در نقش زن جوانی به نام جون مک‌دنیل است که تغییر شکل می‌دهد و خود را به کسانی که اندک شباهتی با چشم‌های آبی‌اش دارند، تغییر می‎دهد. جون زمانی از توانایی منحصربه‌فرد خود آگاه می‌شود که به همراه هم‌کلاسی‎‌اش به نام هری پولک با بازی پرسل اسکوت از دست خانواده‌های سخت‌گیر خود فرار می‌کنند.

مادر جون، یک تغییرشکل‌دهنده است که از ترس اینکه به فرزند خود آسیب بزند، سه سال قبل او را رها کرده است. برنده جایزه گلدن گلوب گای پیرس نقش پروفسوری به نام هالورسون را بازی می‎‌کند که سوگند می‌خورد تا این مادر و دختر را به یکدیگر برساند و آنها را درمان نماید.

هانیا الکینگتون و سایمون دوریک این سریال را خلق کرده و نوشته‎‌اند. فصل اول این سریال دارای هشت قسمت می‌باشد و حدود یک سال پیش دستور ساخت آن داده شده بود. فیلمبرداری این سریال در بریتانیا و نروژ صورت گرفته است. سریال بیگناهان قرار است در تاریخ روز جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ (۲۴ آگوست ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

تریلر فصل ۱ سریال The Innocents (بیگناهان)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فصل ۱ سریال The Innocents (بیگناهان)

فصل 1 سریال The Innocents (بیگناهان)
فصل ۱ سریال The Innocents (بیگناهان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *