بیاتومگ – سایمون پگ و نیک فراست بار دیگر در فیلمی ترسناک و کمدی به نام فیلم Slaughterhouse Rulez (قوانین اسلاترهاوس) همکاری کرده‎اند. اولین تریلر و پوستر برای این فیلم منتشر شده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. کارگردانی این فیلم را کریسپین میلز برعهده دارد و فیلمنامه فیلم را نیز او به همراه هنری فیتزهربت قلم زده‌اند.

اتفاقات این فیلم در مدرسه شبانه‎روزی نخبه‎ای به نام کشتارگاه یا اسلاترهاوس رخ می‎دهد که در آنجا، زنان و مردان جوان برای قدرت و عظمت آموزش و پرورش می‎یابند. در آنجا ما با پسری به نام دان والاس آشنا می‎شویم، کسی که باید در دنیای جدید و گیج‎کننده‎ای از قوانین و تشریفات محرمانه به ریاست ششمین موسس، راه خود را بپیماید. هنگامی که عملیاتی بحث‎برانگیز در داخل مدرسه سبب آزاد شدن اندکی ترس‎های توصیف‎ناپذیر می‎شود، حالا، یک سلسله مراتب تازه شکل می‎گیرد و دانش‎آموزان و معلمان برای بقا باید مبارزه کنند.

کمپانی سونی تریلری برای این فیلم منتشر کرده به معرفی کاراکترها و داستان فیلم می‎پردازد و اشاراتی به تلاش‌های فیلم برای ترکیب کردن خنده با خوف‌های خالص دارد. در این فیلم، سایمون پگ نقش معلم مدرسه به نام مردیت هاوسمن، فراست نقش سرپرست این عملیات بحث‌برانگیز به نام وودی، مایکل شین نقش مدیر مدرسه ملقب به بت و آسا باترفیلد نقش دانش‌آموزی به نام ویلوبی بلیک را بازی می‎کنند. این فیلم قرار است در تاریخ چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ (۳۱ اکتبر ۲۰۱۸) در انگلستان اکران شود.

تریلر فیلم Slaughterhouse Rulez (قوانین اسلاترهاوس)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Slaughterhouse Rulez (قوانین اسلاترهاوس)

فیلم Slaughterhouse Rulez (قوانین اسلاترهاوس)
فیلم Slaughterhouse Rulez (قوانین اسلاترهاوس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *