بیاتومگ – با باکس آفیس ۱۸ مرداد ماه همراه با ما باشید. فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال‎اوت) در دومین هفته از حضورش بر روی پرده سینماها، گرچه با افت فروش ۴۱ درصدی نسبت به هفته گذشته پیش روبه‌رو شده اما در نهایت توانست با کسب فروش داخلی ۵۲ میلیون دلاری، جایگاه خود در صدر جدول گیشه را تثبیت نماید.

فیلم ماموریت: غیرممکن ۶ با کسب فروش ۵۲ میلیون دلاری این هفته توانست فروش کلی خود در داخل آمریکا را به مبلغ ۱۴۱ میلیون دلار برساند. این فیلم اکشن تاکنون در فروش خارجی مبلغ ۲۲۴ میلیون دلار را کسب نموده که فروش جهانی فیلم را پس از دو هفته اکران بر روی پرده نقره‌ای به رقم ۳۶۵ میلیون دلار می‌رساند.

فیلم Christopher Robin (کریستوفر رابین)، نخستین فیلم تازه‌اکران‌شده این هفته است که با کسب فروش داخلی ۳۷ میلیون دلاری، در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم در خارج از آمریکا نیز به فروش ۵ میلیون دلاری دست یافته که فروش جهانی فیلم را در اولین هفته از اکرانش به رقم ۴۲ میلیون دلار می‌رساند.

فیلم The Spy Who Dumped Me (جاسوسی که از من روی برگرداند) با بازی میلا کونیس و کیت مک‌کینون، دیگر فیلم تازه‌اکران‌شده این هفته باکس آفیس است که با کسب فروش داخلی ۱۷ میلیون دلاری، در جایگاه سوم جدول باکس آفیس ایستاد. این فیلم کمدی و اکشن که با بودجه ۴۰ میلیون دلاری ساخته شده، در فروش خارج از آمریکا به مبلغ ۲ میلیون دلار دست یافته که فروش جهانی فیلم را به رقم ۱۹ میلیون دلار افزایش می‌دهد.

آخرین فیلم تازه‌اکران‌شده این هفته گیشه، فیلم The Darkest Minds (تاریک‌ترین ذهن‌ها) است که با بدست آوردن مبلغ ۸ میلیون دلار در فروش داخل آمریکا، به جایگاه هشتم در جدول باکس آفیس دست یافته است. این فیلم علمی-تخیلی و هیجان‌انگیز که با بودجه ۳۴ میلیون دلاری ساخته شده، در فروش خارج از آمریکا به مبلغ ۵ میلیون دلاری دست یافته تا فروش جهانی فیلم را پس از یک هفته حضور بر روی پرده سینماها به رقم ۱۳ میلیون دلار برساند.

هفته آینده نیز انتظار می‌رود که فیلم درام BlacKkKlansman (بلکککلنزمن)، فیلم علمی-تخیلی و هیجان‌انگیز The Meg (مگ) و فیلم ترسناک Slender Man (اسلندرمن) به اکران درخواهند آمد.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Mission: Impossible - Fallout۵۲۱۴۱۱۷۸۲
۲Christopher Robin۳۷۳۷-۱
۳The Spy Who Dumped Me۱۷۱۷۱۰۱
۴Mamma Mia! Here We Go Again۱۵۹۸۷۵۳
۵Hotel Transylvania 3: Summer Vacation۱۳۱۴۱۸۰۴
۶The Equalizer 2۱۳۸۴۶۲۳
۷Ant-Man and the Wasp۱۰۱۹۹-۵
۸The Darkest Minds۸۸۳۴۱
۹Incredibles 2۸۵۸۶-۸
۱۰Teen Titans Go! To The Movies۷۲۳۱۰۲
  • فروش‎ها به میلیون دلار است.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می‎شود.
  • فروش‎های داخل جدول تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می‎باشد.
  • در متن، منظور از فروش داخلی، فروش داخل آمریکا و منظور از فروش خارجی، فروش خارج از آمریکا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *